СПЕШНА ЖИВОТОСПАСЯВАЩА ПОМОЩ ЗА USA!

  • 23 998
  • 162
ПРИВЕТ! ПУСКАМ ТЕМАТА С УБЕЖДЕНИЕТО, ЧЕ ОБЕДИНЕНИТЕ СИЛИ НА МНОГО ХОРА МОГАТ ДА ВЪРШАТ ЧУДЕСА!

Спешно трябва да се изпрати (до няколко дни) животоспасяващо лекарство (което е вид хранителна добавка) на бременна и бебето й в АМЕРИКА. Ако не стигне до тях навреме бебето се губи, а рискът за майката е огромен. DHL, FedEX, UPS, TNT не могат да свършат това.
Моля, ако някой знае за някого, който ще пътува за USA тези дни нека пише


ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ НА ОТКЛИКНАЛИТЕ ЗА СЪДЕЙСТВИЕТО!  bouquet
Виж целия пост
# 1
А тези компании защо не могат? Не могат или отказват?

Защо си пуснала темата на още едно място?
Виж целия пост
# 2


Защо си пуснала темата на още едно място?
Сигурно,за да я прочетат повече хора... А за кое лекарство става дума? Само в БГ ли го има?
Виж целия пост
# 3
в цяла Америка няма лекарство което има тук?  Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 4
Дай повече информация за лекарството.
Виж целия пост
# 5
Ако не е одобрено за приложение лекарството в САЩ, пренасянето му е закононарушение.
Да не би затова DHL, FedEX, UPS, TNT да отказват?
Ако е така, приносителят също има опасност да го отнесе.
Виж целия пост
# 6
хранителна добавка, която е животоспасяваща?!
дай повече инфо

лекарства в САЩ туко така не се вкарват
Виж целия пост
# 7
И на мен ми е много любопитно коя ще да е тази животоспасяваща хранителна добавка, при положение, че те не се водят даже и като лекарства, камо ли да спасяват животи?  newsm78
Дано не става въпрос за някой алкалоид на опиумния мак или канабиса, че...  Whistling
Виж целия пост
# 8
Благодаря на всички включили се! Натъжава ме подозрителността, но тя е обяснима в необятния интернет (и не само), където много хора злоупотребяват с доверието на други.

За съжаление цялата информация, с която разполагам я имате. Получих апела за помощ, изпратен от моя позната- изключително етичен и интелигентен човек. Варвам на информацията й и, че наистина е притисната до стената от време и невъзможност да телепортира ценния медикамент до дъщеря си и бъдещото й внуче(финансови възможности не и липсват, но в случая затрудненията очевадно са от друго естество).

Призивът й за съдействие бе отправен с циркулярно познато до познати, приятели, колеги. Аз съкщо го препратих на свои познати, живеещи в странство.
Нямайки друга възможност да й помогна с необходимия й човек, но вярвайки, че зад океана текат критични часове за два живота, реших понеда дам гласност на потребността на три жени в криза...

Пуснах темата не в още един, а в още два подфорума- там  откъдето се надявах, че е най-вероятно да има възможност за съдействие!

Съгласна съм, че не е безобидно подобно пренасяне-не задруго, а поради риска от некоректност...
Аз знам, че в този казус няма такъв риск и затова си позволих да ангажирам вниманието на толкова много хора, четещи и пишещи тук!... Няма да Ви убеждавам да предоставите доверие-предоверяването е твърде опасно.

Това, което бих могла да направя е да накарам (ако й е по емоционалните сили и време) Рени Железарова (жената, чиято дъщеря и бъдещо внуче са в опасност )  да се включи тук. Или ако аз науча подробности да ги допълня към темата.

Убедена съм,че ако някой, действително можещ да помогне се види и поговори с Рени всичките му резерви ще отпаднат!
 
Виж целия пост
# 9
Може би наистина е по-добре да се включи самата жена, която търси съдействие, за да обясни за какво става въпрос. Иначе малко хора ще се наемат да предложат помощ за пренасянето на нещо, което не се знае какво е.
Виж целия пост
# 10
Не знам дали не пиша глупост, но не може ли да се свържете с някоя авиокомпания и да изпратите лекарството като багаж ?
Виж целия пост
# 11
Какъв е проблема ,за да не се изпише името на лекарството,всъщност хранителната добавка в темата,не разбирам? Thinking
Виж целия пост
# 12
Пиши във форума на майките от чужбина... майките в САЩ, вероятно си имат тема... питай там, може някой да пътува за към тях

Какъв е проблема ,за да не се изпише името на лекарството,всъщност хранителната добавка в темата,не разбирам? Thinking

Предполагам, че момичето, което пуска темата не е запознато с подробности
Виж целия пост
# 13
За да й се окаже помощ самата жена трябва да даде достатъчно убедителна информация.Не може току така да кажеш на непознат да ти пренесе нещо,без да му кажеш какво е.При това оскъдно инфо едва ли някой ще се навие.
Виж целия пост
# 14
Какво става - току-що четох същата тема в съседен форум Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия