Препарат за баня..какъв?

  • 23 729
  • 42
Моля препоръчайте ми препарат за баня п-в котлен камък-в смисъл как да изчистя тези гадни бели капчици от стените. Търклах с твърда четка и препарати за бяня фрош, белина, и др. ама не става.Искам да седят полирани и лъскави.
Виж целия пост
# 1
Пробвай с микрофибърна кърпа. В Сф върши работа дори и без препарат, но знам, че при вас е по-варовита водата.
Виж целия пост
# 2
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=273478.msg7848842#msg7848842
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=302780.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=318777.0
..................
има и от варненския регион.
ще се изчисти.
Виж целия пост
# 3
Аз съм много доволна от PULIRAPID. Горещо ви го препоръчвам! Няма търкане и т.н. Само напръскваш ,изчакваш и после отмиваш.Плочки,кранове,душове,мивки...Всичко блести после.Вземете си позовото шише,че е с ошет и не мирише толкова на кофти
Виж целия пост
# 4
Аз съм много доволна от PULIRAPID. Горещо ви го препоръчвам! Няма търкане и т.н. Само напръскваш ,изчакваш и после отмиваш.Плочки,кранове,душове,мивки...Всичко блести после.Вземете си позовото шише,че е с ошет и не мирише толкова на кофти
Наистина е много ефикасен Peace, но си пазете душ батериите, след известно време се получават пукнатинки и започва да се бели никелираната повърхност.За тях по- добре използвайте Cif cream.
Виж целия пост
# 5
С обезмаслител на Меглио /или която и да е друга марка/ чистя всичко - плочки, вана, батерии. Напръсквам директно или на гъбка, намазвам, след 10тина минуни леко разтърквам и после обливам с вода. Няколко дни си запазва ефекта - водните капки се стичат надолу, без да  засъхват по плочките и да оставят бели петна.
Виж целия пост
# 6
Аз си мия веднъж на седмица плочките над ваната с ЦИФ и нямям проблеми.Само за нещо ще те предупредя....ако използваш много силен препарат за премахването на варовика има вероятност да се повреди и емайла на плочките/не видимо разбира се/,и да ти се трупа все повече и повече варовик PeaceТака,че внимавай какъв ще избереш.Аз лично ти препоръчвам да пробваш с ЦИФ този ,който е с белина.Вярно ,ще търкаш малко повече/аз съм се купила за банята и вц-то домакински гъби/,но поне няма да има повреди.Казвам всичко това от личен опит Wink
Виж целия пост
# 7
На вилата водата ни е варовита и в банята често се образуват бели петна. Досега най-ефикасното средство, което съм ползвала, е Кислол - освен че е ефикасен, е евтин, но с не много приятна миризма.
Виж целия пост
# 8
Аз си ползвам едно универсално за левче левче и нещо, казва се WC gel и всичко си чистя с него, при мене има ефект от търкането а не от препарата, бях си взела мистър пропър ама хич не ми харесва как чисти newsm78 newsm78 мисля скоро да пробвам някой нов. Иначе съм привърженик на ФРОШ!
Виж целия пост
# 9
На вилата водата ни е варовита и в банята често се образуват бели петна. Досега най-ефикасното средство, което съм ползвала, е Кислол - освен че е ефикасен, е евтин, но с не много приятна миризма.
newsm10 Кислола направо разгражда всяка мръсотия, но наистина мирише ужасно. За банята ползваме Фрош с оцет - много добре почиства. Преди това ползвах Доместос, ама то направо може да си загинеш от миризмата в затворено помещение.
Виж целия пост
# 10
МЕDIX,  синия Peace мирише ужасно- чисти перфектно котлен камък и отлагания по фаянса ,ваната и батериите Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 11
Аз използвам Cillit, също съм много доволна.
Виж целия пост
# 12
Кислола го ползвам само за тоалетната и на 2-3 месеца веднъж, защото разяждал порцелана. Иначе си чистя банята само с мистър Пропър и не ми дразни ръцете, понеже ръкавици не ползвам.
Виж целия пост
# 13
Това е най-доброто за мен и е специално срещу варовик:



Ползвам и Циф, Доместос...
Виж целия пост
# 14
 Аз чистя с този. Дори не се налага да търкам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия