най- честите семейни проблеми !

  • 11 872
  • 63
Хайде , мами дайте съвети на меа , кои според вас са най- честите семейни проблеми, с които като бъдеща съпруга бих се сблъскала - ЗА ИЛИ ПРОТИВ БРАКЪТ КАТО ЦЯЛО СТЕ вие мами ???? Laughing
Виж целия пост
# 1
Божееее, ти обаче не се отказваш бре жена  Shocked Не ти ли стигна изписаното в другите ти три теми  Tired
Виж целия пост
# 2
Записвам се да следя, как ще се развие поредната тема на mea, докато още не заключена. Може и да ми стане повесел деня.
Виж целия пост
# 3
Меа!!!  newsm20

Ти си хит, момиче!

Като цяло съм простив брака, но не заради семейните проблеми, които си ги има и с брак и без брак..
Виж целия пост
# 4
като бъдеща съпруга бих се сблъскала -? Laughing

Е каква бъдеща съпруга бе. Нали ТОЙ не иска да подпише. Каква съпруга бълнуваш.
Виж целия пост
# 5
mea моля те, признай на колко години си?
 
 
Виж целия пост
# 6
Меа, похвали се де. Да не би докторът да се е навил да се бракува??  Laughing
Виж целия пост
# 7
Според мен с това постоянство, скоро ще стане съпруга  Joy Няма начин да се отърве нарочения  Joy
Виж целия пост
# 8
Основен проблем - разглезено момиченце се изживява като перфектна бъдеща съпруга (пере, кърпи чорапи, точи баници, пече котлети и т.н.), а "мъжът й" я ползва (временно) за безплатна домашна помощница и (евентуално) за секс-играчка.
П.П. Действащите лица са измислени..., но ситуацията е често срещана...
За или Против - няма. Бракът не променя нещата - връзката или я има, или я няма. Бракът е хартийка, която лесно може да се развали с друга хартийка... Важното в отношенията е друго...
Но първо е хубаво човек да порасне...
Виж целия пост
# 9
на 27 години съм  Laughing Laughing Laughing, мами моля ви помагайте - досега съм имала три връзки с мъже в живота ми - едната , от които беше цели 9 години и завърши без брак той просто си тръгна с дръга жена за това вчера написах "помияр" , помните ли ???
 просто много съм преживяла - той ме биеше и ми взимаше всичките пари, използваше ме  като цяло - дано поне сега ме разберете !
Виж целия пост
# 10
Само да не му дава пак да чете темичките и.......
mea защо толкова държиш да го бракуваш момчето?
Виж целия пост
# 11
Меа,много сапунки гледаш
Виж целия пост
# 12
той знае всичко, аз не крия нищо от него тъй че спокойно не съм лъжкиня !
Виж целия пост
# 13
на 27 години съм  Laughing Laughing Laughing, мами моля ви помагайте - досега съм имала три връзки с мъже в живота ми - едната , от които беше цели 9 години и завърши без брак той просто си тръгна с дръга жена за това вчера написах "помияр" , помните ли ???
 просто много съм преживяла - той ме биеше и ми взимаше всичките пари, използваше ме  като цяло - дано поне сега ме разберете !

Че може ли да забравим  Laughing
А с брак и без брак, ако щеш и с 5 деца, мъжа реши ли да си тръгне си тръгва.
Виж целия пост
# 14
Е къде и кога успя да вместиш другите две връзки, щом третата е продължила 9 години, а ти си на 27???  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия