Секс при 50 годишните?

  • 41 746
  • 330
Днес моя колежка на 50+ дойде със сини смучки по врата, които тя не прикриваше с нищо, напротив. Тя има постоянен приятел -партньор около 60 годишен, разведена е, с две деца на по 30, а длъжността й е отговорна, работи с много хора и с големи корпоративни клиенти. Предизвика голяма суматоха и брожение в офиса. Едни от колегите бяха шокирани, други я защитаваха ожесточено. Вашият коментар - редно ли е да се афишира страстна сексуална връзка на работното място и то на такава възраст или какво пък толкова е станало...
Виж целия пост
# 1
На тази възраст изобщо не е редно да се прави секс, направо е недопустимо. Виж говори с шефовете над нея, трябва да я уволнят.
Виж целия пост
# 2
Явно сте задръстени в този офис.
Бравус на жената!
А вие защо й завиждате?
Виж целия пост
# 3
Е, чак пък смучки.
Между другото и ние имаме една подобна колежка. Мъжа и май е починал, децата са в Америка, а тя всеки месец е по разни екскурзии с любовника. И после показва снимки. То и това си е афиширане.
Но и се възхищавам, честно казано.
Виж целия пост
# 4
Сигурно изобщо не е забелязала че има такива. Трябваше да и кажете тактично. Но пък поне сте си разнообразили ежедневието в офиса... Laughing
Виж целия пост
# 5
 Joy Joy егати и  колегите има твоята колежка.  Какво им влиза в работата какво прави жената извън работното място и къде точно виждат афиширане, че не се сещам?
Виж целия пост
# 6
Няма значение на 20г., на 50г., или 100 г. щом работата й е толкова отговорна не трябва да се показват разни смучки, най-малкото на мен ми изглежда несериозно.А пред колегите - зависи от човека, на мен не би ми пречило, нито би ме предизвикало чак толкова, че да пусна тема.
Виж целия пост
# 7
Едва ли е казала на партньора си- Я ме насмучи едно хубаво, да внеса утре смут в офиса  Wink От друга страна страстта не пита. Не се шокирайте, радвайте се, че и е било хубаво на жената.  Peace Поне е била в добро настроение  Laughing
Виж целия пост
# 8
Смучките намаляват ли количеството мозък, че не мога да видя връзката с отговорна работа и любовна страст Crazy
Виж целия пост
# 9
Няма значение на 20г., на 50г., или 100 г. щом работата й е толкова отговорна не трябва да се показват разни смучки, най-малкото на мен ми изглежда несериозно.

Поло ли да облече жената, че да не шокира безделниците в офиса?
Виж целия пост
# 10
Смучка, чудо голямо. Дай боже и аз на 50 да съм желана и партньора ми да ми прави синки от просмукване.
Виж целия пост
# 11
Смучка, чудо голямо. Дай боже и аз на 50 да съм желана и партньора ми да ми прави синки от просмукване.

newsm10

И аз се надявам при мене да е така  Simple Smile
И го пожелавам на всички  Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Не говоря за "безделниците" в офиса, а за
големи корпоративни клиенти.

Пред тях е малко неудобно, поне за мен.
А както казах и в предния си пост  - пред колегите в офиса не виждам проблем, зависи от хората с които работи.
Виж целия пост
# 13
Добре няма ли да ви е неловко, все пак. Нас ни задължават да ходим с костюми на работа, стараят се да поддържат някакво ниво. Не изглежда ли странно на този фон?
Виж целия пост
# 14
На тази възраст изобщо не е редно да се прави секс, направо е недопустимо. Виж говори с шефовете над нея, трябва да я уволнят.
Joy

Браво на жената! Аман от скандализирани Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия