"Помогнахте" ли си да забременеете?

  • 7 803
  • 177
Може би има подобна тема, но в момента този въпрос живо ме вълнува.
Забременях с дъщеря си от първия път, случайно, но много желано. Сега опитваме за второ. Половин година опити, без да следя ову и т.н. Но сега започвам да се замислям дали да не започна с тестове за овулация, дано стане най-сетне, БТ не мисля да меря, поне засега.
Та как беше при вас? Какви мерки предприехте (за тези от вас, които са срещнали известни трудности със забременяването)?  bouquet
Виж целия пост
# 1
Първият път стана след няколко месеца опити , но без да следя овулация.  Вторият път стана от първия месец и пак не съм следила.  Peace.Чувала съм че не трябва да се вманиачаваш и то ще стане. Успех
Виж целия пост
# 2
С тестове за ову.
Виж целия пост
# 3
Ние просто не сме се пазили, но събитието стана след почти едногодишни опити, пък може и повече да са били Laughing.  Нищо специално не съм правила.
Виж целия пост
# 4
Ние просто не сме се пазили, но събитието стана след почти едногодишни опити, пък може и повече да са били Laughing.  Нищо специално не съм правила.

И при нас беше така. Гласувах с втора опция.
Виж целия пост
# 5
Планувахме го и си следих овулацията,но без медикаменти или термометри-просто на око знаех кога горе долу трябва да ми е.
Виж целия пост
# 6
Планувахме го, следях с тестове за овулация.
Виж целия пост
# 7
Планувахме го, без тестове и мерене. Стана след около 3 м. опити.
Разбира се знаех кога горе-долу ми е овулацията, но нищо специално.
Виж целия пост
# 8
планирахме го, но без да следим овулация, мерим БТ и т.н
Виж целия пост
# 9
Планирахме го, но не сме следили нищо!
Виж целия пост
# 10
Стана от първия опит. Не съм следила овулация. Може би просто късмет!
Виж целия пост
# 11
Втора опция  Peace
Виж целия пост
# 12

И при мен.
Стана на втория месец след началото на опитите.
Виж целия пост
# 13
Планувахме го и не се пазехме, нищо повече не сме правили, получи се от първия път...
Виж целия пост
# 14
И двата пъти стана "случайно" по смисъла на анкетата. Първият път наистина беше случайно, но по второто поработихме известно време, без следене на овулация, мерене на БТ и т.н.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия