Ти какво сготви? Снимай, покажи!- 6

  • 48 159
  • 283
Старите теми



Пожелавам на всички приятно и творческо настроение в кухнята и постигане на нови кулинарни върхове !





Успех ![/b]




Виж целия пост
# 1
Хайде на новата тема, не че съм от най-редовните, ама уцелих момента  Mr. Green
Тази вечер пиле с ориз по испански, вдъхновение от Диди /при мен без гъби, заради малката, иначе наистина е страхотен/




и салата домати и зелени маслини

Виж целия пост
# 2
Здравейте,
Още един новак се престраши да показва своите кулинарни произведения, а не само да ви чета , да ви се възхищавам и да крада идеи.
За днес тиквички с ориз

и един кекс за десерт, а и утре за кафенцето

Виж целия пост
# 3
При нас - пълнени чушки с ориз и кайма ,таратор и грозде за десерт. Simple Smile

Виж целия пост
# 4
Аз също мисля , че темата е авторска , както всяка друга тема във форума.Предната я пуснах аз след изричното позволение на авторката.Мисля , че е редно да се попита първо , особено що се отнася за сравнително нова тема .


Tiana* , добре дошла !  bouquet  Не се плаши , не ядем хора , само манджи !  Joy Чат пат типично по женски хвърчат коси , очи , зъби ....  Joy Хубави ястия си приготвила , продължавай да публикуваш при нас !
  Peace
Виж целия пост
# 5
Няма да изтрия темата, защото вече е пусната и няма смисъл  Thinking
Нищо страшно не е станало, може спокойно да се объясни, че
автора държи да си пуска сам новата тема. Нормално е да
има недоразумение, все пак три теми са пуснати от различни хора до сега Laughing
Не се ядосвайте Hug

За следващите теми да се има предвид, че Пепика ще пуска темите сама,
ако пак има изпреварили ще изтривам темата и Пепи ще пуска нова Hug!


Виж целия пост
# 6
Тази вечер направих Кайзер питки - форумска рецепта и патладжан с доматен сос.
Виж целия пост
# 7
  Хрупкав пай със сладко от ягоди(сливи) и орехи

Виж целия пост
# 8
  Торта "Тръбички с вишни"

     и парче
Виж целия пост
# 9
Ами аз като си пуснах снимките в старата тема......

Да кажа...... - панираните тиквички на фурна - не ги издокарах като на снимките, но бяха вкусни. Мъж ми ги изяде почти сам. Както и кекса на Лабрекс обра овациите - както у нас, така и у съседите.

Обещавам другия път пускам снимки, без текст........
Виж целия пост
# 10
  Торта "Тръбички с вишни"

 

Ах, тия вишневи тръбички Heart Eyes.........вече съм си откраднала най-долния ред, дето са 5.  Embarassed Прилича ми на руската Монастырская изба или Избушка, страшно ми е вкусна, но нещо нямам търпение да си направя тръбичките. Иначе наготово нямам спирка.
Селма, дай все пак някакъв линк или пък рецептата, кой знае, може и да се наканя....
Виж целия пост
# 11
  Лабрекс,няма линк към Тръбичките.Не съм пускала такава тема,а  рецептата е на моята майка(не от интернет). Simple Smile Правя си ги от домашно многолистно тесто(точно заради него и не пускам рецептата,струва ми се ,че никой няма да се навие да го прави).Но веднъж съм ги направила от бутер тесто и пак се получиха много вкусни!Крема е :заквасена сметана + захар и ванилия.Вишни от компот. Wink
Виж целия пост
# 12
  Лабрекс,няма линк към Тръбичките.Не съм пускала такава тема,а  рецептата е на моята майка(не от интернет). Simple Smile Правя си ги от домашно многолистно тесто(точно заради него и не пускам рецептата,струва ми се ,че никой няма да се навие да го прави).Но веднъж съм ги направила от бутер тесто и пак се получиха много вкусни!Крема е :заквасена сметана + захар и ванилия.Вишни от компот. Wink

Благодаря ти!  bouquet Значи ще се пробва с бутер тесто, въпреки че с домашното многолистно ще е по-различно. И тези двете, които съм споменала, се правят с домашно многолистно тесто и кремът е сметана и захар. Просто много ми заприлича на тях. Все едно, изглежда страшно вкусно, някакси ще трябва да си я направя.
Виж целия пост
# 13
Да напомня пак!!!!

Максимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела
Виж целия пост
# 14
Мама Цоцоланка    този ориз тук ,как го приготви?
По точно ме интересуват гъбите кладници ,аз все не успявам да ги докарам с толкова апетитен външен вид.
Варила ли си ги първо,или са пържени ..... newsm78
Благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия