въпрос към фитнес разбиращите

  • 505
  • 2
От скоро съм се запалила по фитнеса, имам още килца да свалям след раждането и имам едно питане. Ходя 3 пъти седмично и фитнес инструктора ми направи програма- 1 ден долна част на тяло, 2ри ден горна , естествено всяка тренировка започва с кардио загрявка и завършва с 20-30 минути кардио, като при тренировката за долна част  след всяка серия ходя на степер или пътечка под 15 % наклон за по 5 минути. Когато имам горна част обаче, много си натоварвам ръцете и не ми носят удоволствие тези тренировки, та искам да питам дали няма да ми се отрази по-добре ако редувам долна част тяло и кардио час и половина вместо ръце. Разбиращите от вас да кажат, няма ли сланинките от горната част по тялото ми да изчезнат от кардиото, на мен това ми стига...
Фитнес инструктора ми е много напомпан и май в негов стил програма ми направи, някои от упражненията за ръце направо са неизпълними за мен, ама той ми вика да се мъча
Виж целия пост
# 1
Не че разбирам,но моят инструктор е същия,казва,че тренировката започва от горната част на тялото,демек,ръце,корем и крака,такъв бил редът,и на мен много не са ми приятни упражненията за ръце,но щом така трябва изпълнявам.Желая ти успех   bouquet
Виж целия пост
# 2
Ако искаш да имаш добри резултати, трябва  да тренираш всички мускулни групи.
Сланинките ще изгориш с кардио и правилно хранене.
По принцип долната част- крака и корем е по- тежка. Поне при мен е така. Горната я минавам бързо.
Какво те натоварва- тежестите или самите упражнения? Може горе да си по- слаба, опитай по- плавен преход към натоварванията.
Ако тренировката ти тежи много и ти създава дискомфорт, вероятно нещо не правиш както трябва или се претоварваш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия