Възглавница?

  • 7 437
  • 21
Какви възглавници ползвате у вас? Ние сме с някакви силиконови,които са адски неудобни.  А това да не ти е спокоен съня не е никак приятно. Моля посъветвайте ме с какви да ги заменя!
Виж целия пост
# 1
Ми то не знам друг вид дали има още по магазините. И ние сме със силиконови, но на мен са ми удобни.
Вземете си ортопедични, онези "помнещите". Не знам от каква материя са, но съм чувала, че наистина се спи много комфортно на тях. Не знам колко струват, нито къде могат да се намерят. Може би в някакви специализирани магазини.  Thinking
Виж целия пост
# 2
И на мен ми беше писнало от едни тънки и лигави възглавници, които да сгъвам на 8, за да са ми евентуално удобни, а и спарват главата.

Взех големи и хубави пухени възглавници и ни е супер с тях сега. Имаше ги до нас в едно магазинче за спално бельо.
Виж целия пост
# 3
Ние сме с анатомични на Нани - от "помнещите"  Wink. Харесваме си ги. Има ги и в по-стандартна форма, не само вдлъбнати.
Виж целия пост
# 4
Със пухени Heart Eyes
мекички и удобни smile3524
Виж целия пост
# 5
Имаме едни пухени, подарък от бабата на мъжа ми. Обаче много пък излиза от тях. Иначе купих анатомични от тези които помнят. На нас са ни много удобни, не се смачкват...
Виж целия пост
# 6
какво значение има възглавницата под главтати при условие че съня зависи от циците до теб ... упсс ти си жена значи от мъжа до теб тогава.
Виж целия пост
# 7
Латексови.Екстра се чувствам,не ме боли врат,глава.....
Виж целия пост
# 8
ние с мъжо спим с едни пълни с дунапрен и някакви парцали, но са много удобни ...   Hug можеш и сама да си ги направиш !!!   Peace
Виж целия пост
# 9
Нашите са от екопух и са супер удобни. Дъщеря ми спи по корем и  възглавницата я ползва само за гушкане, още е тази от детското комплектче, тя е почти двумерна.
Виж целия пост
# 10
Спя без възглавница точно от 10 години и ми е екстра.  Peace
Виж целия пост
# 11
От 2 години се мъча с тази тема, накрая майка ми ми донесе старата ми възглавница от България.  Rolling Eyes
Иначе, пухени някакви, ниски, меки, отвратителни. За анатомична си мечтая, но хубава такава ми се струва неприлично скъпа.
Виж целия пост
# 12
Аз ползвам латексови, защото ми се появиха някакви петна по кожата от екопух. Дунапреновите не са удобни. Едно време с майка ми кълцахме скъсани чорапогащи и ги тъпчехме във възглавницата, от нарязани парчета дунапрен също сме правили. Но с латексовите няма грешка. За мемори-тата и ортопедичните нямам коментар, не съм стигнала до там.
Виж целия пост
# 13
Имаме от помнещите възглавници- по- ужасно нещо рядко се намира. Тъкмо се наместиш и то полекичка започва да те "донамества". По цяла нощ се будех. Затова се отказахме и от такъв матрак- като жив е.
Сега сме с пухени и си спим като "в пух".
Виж целия пост
# 14
Не знам какви да си купиш,знам какви да не си купиш.
1.Дунапренови -ще имаш главоболие.
2.Гъши пух -ще лети из цялата къща.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия