Какво искат жените?!

  • 1 014
  • 4
Щастливо женен, с дете, нищо странично не търся...и все пак ме гложди самолюбието понякога – физически поддържан (е, в лице не съм Брад Пит, но скромно мога да претендирам да бъда манакен на бельото на Calvin Cline),  доходи далеееч над средните, т’ва обща култура, т’ва образование, т’ва книги – ехееее, много съм напред в мат’тряла...може би съм малко скромен, но съм склонен да работя върху този си недостатък.
И по дяволите – жените не ми обръщат никакво внимание! Даже напротив – при опит да се смеся в парка с мамите (докато водя бебето на разходка) имам чувството, че съм прокажен – всички ме отбягват, на елементарните ми и възпитани въпроси отговарят троснато и сковано. В офис пълен със жени, все едно съм прозрачен. Жените на познати и приятели са ледени към мен, не говоря за секс, а просто за онази лекичка искра на флирта, неосъществения, която се усеща в крайчеца на окото...онова „еххх...някой друг живот...може би...”
Бих го приел за нормално, ако всички бяха строго морални, но като знам как всички се онождат безразборно като зайци, как наоколо ми жените флиртуват с женени тюфлеци (така че отпада варианта да ме отбягват понеже съм женен), със всякаква зле облечена, бедна (най-вече духовно), миризлива и потна паплач...баси, кво става, що не ми обръщат внимание?!
Виж целия пост
# 1
И какво очакваш от темата, която си пуснал?
Виж целия пост
# 2
Пусни една твоя снимка и ще ти отговоря, така на приказки всички са модели на Calvin Cline...

Па може и едно флиртче да му дръпнеме  Laughing
Виж целия пост
# 3
Ми...
доходи далеееч над средните, т’ва обща култура, т’ва образование, т’ва книги – ехееее, много съм напред в мат’тряла...може би съм малко скромен, но съм склонен да работя върху този си недостатък.
Т'ва онова...
Май ще е новата тема дато ще събере хората за забава...
Виж целия пост
# 4
Сели, душко, паролата ли си забрави???
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия