Паднах по стълбите

  • 4 090
  • 49
Здравейте момичета!Аз съм в 4-я месец.Днес паднах по стълбите,но само си натъртих дупето и си ожулих ръката.Обадих се веднага на доктора и отидох на преглед при него.Каза,че няма проблем,че съм минала леко.Моля Ви разкажете дали ви се е случвало нещо подобно и какво стана след това?Имам ли повод за притеснения?
Виж целия пост
# 1
Щом си била на преглед и са те успокоили, значи няма повод за притеснение.
Виж целия пост
# 2
Мисля, че нямаш повод да се притесняваш. Щом и доктора ти го е казал. Аз когато бях в 6 месец, паднах на улицата даже си ударих и коремчето леко. Отидох веднага при доки и той каза че няма от какво да се притеснявам, че си е много добре. Така че мила недей да се притесняваш, за да не притесняваш и бебо по този начин. Пожелавам ти леко бременеене. Laughing
Виж целия пост
# 3
В самото начало на бремеността ми паднах в банята, добре си бях натъртила дупето и много се уплаших, но нямаше проблем  Peace
Стискам палци и при теб всичко да е наред   bouquet
Виж целия пост
# 4
аз също паднах преди около 2 мес. леко си ударих корема но слава Богу за сега всичко е наред, бебовците са добре защитени вътре. Щом док ти е казал, че всичко е наред нямаш причина да се тревожиш Hug леко бременеене до края  bouquet
Виж целия пост
# 5
Аз падна също по стълбите в седмия месец,бебка( вече е на 1 год.) си беше добре,освен че ме болеше като ставах и сядах.
Така че не се притеснявай излишно,а и щом си отишла на лекар и той е казал,че всичко е наред.
Лека бременност!
Виж целия пост
# 6
Щом си била на преглед и са те успокоили, значи няма повод за притеснение.

 Peace
Виж целия пост
# 7
Паднах по дупе от 6-7 стъпала като бях в края на седмия месец.
Всичко беше наред.
Щом си отишла на лекар веднага и всичко е ок не се притеснявай излишно. Peace
Виж целия пост
# 8
Аз паднах в началото на 9 месец-натъртих се яко,но на бебето нищо му нямаше.
Виж целия пост
# 9
Аз паднах в края на осмия месец по дупе, като единия ми крак се подгъна назад и всъщност седнах върху него  Cry. Доста ме боля кракът, но на беба нищо и нямаше. Добре, че не успях да си счупя крака. Не се притеснявай  Hug.
Виж целия пост
# 10
Щом си била на преглед и са те успокоили, значи няма повод за притеснение.
Peace Peace Peace
Много се радвам че ти се е разминало, една приятелка падна много лошо когато беше в началото на 5-тия месец , прокърви, лежа около седмица в болницата и всичко се размина , сега има един сладур.
Пожелавам ти лека бременност докрая
Виж целия пост
# 11
Аз паднах когато бях в 8 мес. Нямах никакви проблеми - сигурна съм и че при теб няма да има. Както някой по-горе е писал бебетата са защитени,а и да имаше нещо нередно вече са минали няколко часа и щеше да усетиш. Лека бременност! Peace
Виж целия пост
# 12
След като доктора е казал,че няма проблеми не го мисли толкова.Аз също съм падала в 7 месец в банята, отърхах се с насинен десен крак и едноседмично пазене на леглото.
Виж целия пост
# 13
Случвало ми се е поне няколко пъти. Никога не съм падала по корем, но по дупе като теб-най-редовно. Всичко беше наред със синът ми Wink
Виж целия пост
# 14
Не се притеснявай, паднаx зимата като бяx 7 месец и нищо му нямаше на бебо пак и щом доктора ти е казал да не се притесняваш СПОКО smile3503
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия