За гърнето???

  • 495
  • 4
Моля ви майчета споделете ми кога започнахте с опитите да слагате мъниците си на гърне и по колко време на ден?Миожеха ли вече да стоят стабилно самички? newsm78
Виж целия пост
# 1
Голямата си дъщеря започнах да слагам за по малко на гърне, когато беше на 6-7 месеца, седеше, играехме си и като я вдигнех, се изпишкваше в гащите  Wink Към годинката вече пишкаше в гърне, но не казваше- само когато я хвана. С малката обаче имам големи проблеми. Опитах да я сложа на гърне на 8 месеца- отказа- пищи тръшка се, не иска да седне на него, дори и обута  Twisted Evil Едва от моналият месец започна да поседва на гърнето, а се изпишка за първи път на 18.06. За времетраенето на "сеансите", какво да ти кажа- май те си ги определяха, а не аз, но никога не са седели повече от 10-15мин. Според мен трябва да започнеш с не повече от 5мин. два-три пъти на дендокато започне да седи стабилно- после и сам/а ще решава. Успех  Laughing
Виж целия пост
# 2
На 1г 10м (вече седеше стабилно, да! Mr. Green) сама поиска и за един ден свалихме памперса. Преди това не съм я насилвала да седи на гърнето, само когато е искала и е била по голо дупе, е сядала инцидентно да пиша. Всичко с времето си.
Виж целия пост
# 3
мога да се обзаложа, че не си поглеждала в библиотеката...или пък търсачка...изписани са мегабайти по темата...всеки месец има по 2-3 такива............
Изводът от цялата работа е, че всичко е индивидуално, но общо взето хората и майките се делят на три:
1. слагат детето откогато може да седи стабилно и се пробват
2. чакат детето само да си поиска
3. чакат, чакат да поиска това дете, а то си пита ушите...накрая пробват и то взима, че го прави номера за няколко дена.

с уточнението, че третия вариант се разгиграва с двегодишните обикновенно.
Виж целия пост
# 4
Ре0за е обобщила мнооого точно - вземи и прочети туй което е описано
знаеш ли - реши сама - ако искаш пробвай ранния вариан па като не стане - с времето може да се окаже че си минала през всички
аз мисля да пробвем щото имам голям стимул - малчо има изкл нежна кожа  Sad така се подсече, че добре че не се възпали и не стана нещо лошо! та мисля, че колкото по-рано успея /ако това въобще е възможно/ да махна памперса да не го спарва - по-добре
с ясната идея съм, че тъй като дори нямаме акъл да говорим още ще е трудно това да е по-осъзнато от дресировката на кучетата  Wink но все пак ша са пробвам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия