каква ваксина да избера

  • 2 136
  • 17
Здравейте мили мами , предстой ни да ни правят една от ваксините и се оказа че има 2 вида, едната се купува от мен а другата е безплатна но ще боцкат малкия 6 пъти а при другата 3 пъти и не знам коя да избера.Някоя от вас попадала ли е в подобна ситуация и ако как е постъпила.
Виж целия пост
# 1
За коя ваксина става въпрос?
Виж целия пост
# 2
Предполагам Пентаксим/ДТК.
Аз си взех Пентаксим, както и повечето ми познати. Казват че е по-малко вероятно да има странични ефекти а и по-малко пъти боцкат.
А мисля че имаше и 1 болест повече от стандартната ваксина по ЗК.
Виж целия пост
# 3
Пусни тьрса4ката ПЕНТАКСИМ има толкова много теми PeaceАз ли4но избрах да си купя Пентаксим,минахми и трите имунизации много леко без никькви страни4ни реакции Peace
Виж целия пост
# 4
Пентаксим и аз съм за нея, понася се по-леко, а включва и менингит, който не е включен при другата ваксина. Струва 78лв едната, а за допълнителна ваксина само за менингит се плаща мисля 40-50лв, та няма смисъл да се боцка детето 100пъти Peace
Виж целия пост
# 5


 Аз избрах Пентаксим.
Виж целия пост
# 6
Аз лично си купих Пентаксим,
съображенията ми бяха като твоите - по малко ще я бодат и страничните реакции са по-малко.
Виж целия пост
# 7
Избрах Пентаксим заради по-малкото странични реакции Peace
Виж целия пост
# 8
Избрах Пентаксим и съм доволна от избора си Peace
Виж целия пост
# 9
Пентаксим и аз съм за нея, понася се по-леко, а включва и менингит, който не е включен при другата ваксина. Струва 78лв едната, а за допълнителна ваксина само за менингит се плаща мисля 40-50лв, та няма смисъл да се боцка детето 100пъти Peace
Аз я купих 52лв. от Марешки Пентаксима Peace
Виж целия пост
# 10
Пентаксим и аз съм за нея, понася се по-леко, а включва и менингит, който не е включен при другата ваксина. Струва 78лв едната, а за допълнителна ваксина само за менингит се плаща мисля 40-50лв, та няма смисъл да се боцка детето 100пъти Peace
Аз я купих 52лв. от Марешки Пентаксима Peace
Има нова цена вече - 62лв.
Виж целия пост
# 11
Аз избрах Пентаксим, но до миналата година полиомиелита беше жива ваксина и това ръководеше избора ми. Сега поставят умъртвена и честно казано единствено броят на инжекциите би ме накарал да избера отново нея
Виж целия пост
# 12
Пентаксим и аз съм за нея, понася се по-леко, а включва и менингит, който не е включен при другата ваксина. Струва 78лв едната, а за допълнителна ваксина само за менингит се плаща мисля 40-50лв, та няма смисъл да се боцка детето 100пъти Peace
Аз я купих 52лв. от Марешки Пентаксима Peace
Има нова цена вече - 62лв.
От кога newsm78Купих я на 11.08.08(понеделник)преди два дена и беше 52лв
Виж целия пост
# 13
Пентаксим.
Виж целия пост
# 14
Пентаксим.
Цената беше 61 лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия