смолянски мами

  • 21 116
  • 283
Здравейте смолянски мами.Видях,че старата темичка е заключена и реших да отворя нова.Пишете моля как протича ежедневието Ви в отглеждане на вашите дечица.Аз имам две момиче и момче на 10 и на 6 години
Виж целия пост
# 1
ZDRAVEI,SOFI!
Az sam ot Asenovgrad i vse o6te niamam deca,no tova ne mi pre4i da te pozdravia za 4udesnata tema!!! Hug Peace  bouquet
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти Кми  Flowers Rose
Виж целия пост
# 3
         

              smile3525  Удоволствието е изцяло мое скъпа Софи!  newsm51
                                                        mamma Flowers Bouquet lovekiss
Виж целия пост
# 4
Здравейте и от мен. Софи поздравявам те за чудесната темичка. Надявам се да включат повече смолянски майки. Нека да заповядат и всички които обичат нашия град. Hug
Виж целия пост
# 5
Благодаря Вилка!Разбира се нека заповяда всеки който желае.Смолян е един красив град
Виж целия пост
# 6
Здравейте мами от този красив град!
Имам голяма нужда от помощ - от Бургас съм и сме на почивка в Пампорово, но ни се развали климатика на колата. Моля ви да ме упътите към автосервиз, който би могъл да я ремонтира Praynig
Не познавам никой тук и форума е мястото, където реших да потърся помощ Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Ще питам съпруга ми като се прибере.Но знам един авто салон  намира се на гърба на театъра на новия център срещу комплекс Евредика
Виж целия пост
# 8
Пишете де! Задавайте  въпроси,споделете как мина почивката ви на море.
Виж целия пост
# 9
 newsm10Чак сега видях темата  smile3555
Хайде и аз тук
 smile3525 baloni newsm51
Виж целия пост
# 10
ДОБРЕ ДОШЛА СКЪПА  iv-dan
Виж целия пост
# 11
Прекрасни бижута!
 Ти сама ли ги изработи? Flowers Sunflower
Разкажи за се беси май си в майчинство до колкото разбирам от линийката ти
Виж целия пост
# 12
Да,в майчинство съм.Правилно си се ориентирала софи
През времето когато бебчо спи ме сърбят ръчичките и си правя това онова т.е.плета на една кука,на две игли,измислям си разни аксесуари и всичко за да не скучая Laughing
Бижутата сама си ги правя,да.И благодаря,радвам се,че ти харесват Hug

Виж целия пост
# 13
Аз също обичам да плета само че на две игли също така и шия разни неща.
Миналата година шиех надомно мъниста на булчински рокли много ми харесва.
Сега мисля пак да взимам но да тръгнат децата на училище та да се поосвободя,че изисква време,а когато децата са си в къщи нямам такова.Изцяло съм на тяхно разположение.
Виж целия пост
# 14
Ако искаш разкажи на твои приятелки за този форум може и те да се включат newsm53
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия