Велислав Вуцов е подал оставката си в "Левски"

  • 2 802
  • 58
Вили Вуцов е подал оставката си след загубата от Бате(Борисов).Треньор на "Левски" ще е Емил Велев .
Сега върви пресконференция по Канал 3. Смятате ли,че е нормално след една загуба,цялата публика така да скандира "Оставка" и тази оставка да стане реалност?


п.с. Батков му я е поискал.
Виж целия пост
# 1
Най-голямата мечта на Вуцов била да е треньор на Левски... Човек явно много бързо се отказва от мечтите си, след като едва се е докоснал до тях! Нещата не се случват просто така, поне според мен не е нормално! Не е случайна оставката му, едва ли е само това причината!
Виж целия пост
# 2
Каза на пресконференцията,че Батков е отишъл в съблекалнята и му е казал- "Или си подаваш оставката,или те уволявам!"
Много мъжки се държа Вили на тази пресконференция,стана ми кофти за него. Confused
Виж целия пост
# 3
Не съм я гледала. Дори и мача не гледах, от теб разбирам, че са паднали. А Батков какво очаква!? Какъвто си го е назначил такъв ще е Вуцов, той какво си е мислил, че е магьосник ли.... Такива са и футболистите му! Не може за загубата да вини само треньора. Това е отборна игра, не играе само един за да каже някой кой е виновен! Според мен друга е причината или поне не е само това, че са загубили. Инече аз харесвам Вили Вуцов и емоционалните му изблици на терена!
Виж целия пост
# 4
Не съм я гледала. Дори и мача не гледах, от теб разбирам, че са паднали. А Батков какво очаква!? Какъвто си го е назначил такъв ще е Вуцов, той какво си е мислил, че е магьосник ли.... Такива са и футболистите му! Не може за загубата да вини само треньора. Това е отборна игра, не играе само един за да каже някой кой е виновен! Според мен друга е причината или поне не е само това, че са загубили. Инече аз харесвам Вили Вуцов и емоционалните му изблици на терена!

Мача ми хареса.Нашите играха добре,особено първото полувреме,незаслужено загубиха.Имаха много атаки,хубави удари към вратата,но никакъв късмет. Гонзо изпусна дузпа,която Вили му крещеше да не бие,а да бъде бита от друг (забравих в момента кой точно). Close Като вкараха Бате(Борисов) гол публиката взе да псува Вили,все едно той играе  Rolling Eyes,и да крещи оставка.Батков бил много афектиран,решил да послуша публиката.Евала. Tired Много ми е жал за Вили. Confused А наистина играта беше добра на момчетата,не смятам,че има в какво да бъде обвинен.
Виж целия пост
# 5
Инече аз харесвам Вили Вуцов и емоционалните му изблици на терена!
харесваш Овчата Глава ?!?!
но какво ли се учудвам -  президент - БАй Ганьо , защо да не харесваш Овчия ..
по темата - трябваше да остане , естествено ,  до края на сезона

Виж целия пост
# 6
http://sportni.bg/?tid=40&oid=2504685
Виж целия пост
# 7
И на мен никога не ми е бил симптатичен този човек Вуцов. Помня за него се говореше като за шута във футбола, нещо като Тити Папазов в баскетбола. И ми стана много странно като го назнчиха за треньор на Левски. Днес гледах феновете крещяха, че си искат Мъри Стоилов, а не Вуцов! А Мъри сега Литекс ли тренира, що ли незнам, но онзи ден на първия му мач с тях ми изглеждаше тъжен, все едно някой сърцето му е изтръгнал. Той до колкото имам спомен беше футболист в Левски и понеже нямаха треньор в момента, той се отказа да рита и започна да тренира отбора...
В крайна сметка обаче, аз така и не мога да схвана защо вината винаги пада върху треньора? Той кво е виновен, че футболистите са некадърни? И най - добрата схема на игра да измисли, като няма добри играчи мача е обречен. Вуцов не ми е симпатичен, но той какво е виновен, че Гонзо една дузпа не може да вкара?
Това разбира се са собствените ми съждения, които се основават единствено върху чувството ми за справедливост и не почиват на някакви познания на тема футбол, такива липсват ....
Виж целия пост
# 8
Мъри е най-успешният треньор на Левски в последните години - безспорен факт. Вили Вуцов магьосник да е, няма как да се справи с разни самозабравили се елементи в този клуб. Батков не знам какъв юрист е, но за президент на клуб не става. Какво в случая е виновен треньора, че футболистите му се справят по-добре на масите в Биад, отколкото на терена? Как така някой ще оспорва треньорско решение, пък бил той и Гонзо (въпреки, че за толкова години не разбрах на какво се гради това негово самочувствие)? Ще избива комплекси на гърба на отбора и ще се прави на велик - айде нЕма нужда - видяхме как завършват подобни амбиции  Stop Всеки футболист може да изпусне дузпа, дори най-големият, но тук става въпрос за друго - за самоволни решения и с нищо непокрито самочувствие. Вуцов може и да е шут, но е треньор, а думата на треньора се уважава. Иначе видяхме докъде се стига - до под кривата круша!

Да поясня - левскарка съм.
Виж целия пост
# 9
И на мен ми стана кофти за Вуцов (макар,че не го харесвам), но най-мнго ме издразни Гонзо , не само в този мач, а и в предишния. Много своеволия, ако всеки футболист си прави каквото иска?!?
Виж целия пост
# 10
Ами да ви кажа честно май Вили Вуцов не е готов още за Левски баща му е велик треньор но той има още много да се учи.
Иначе Левски си бяха по-добри от Бате но като цяло безидейни и с лоша тактическа подредба.
За Гонзо какво да кажа един комплексар Косьо Самоковеца му взе Цеци под носа и той човека с тези комплекси и манталитет толкова може.
С тези футболисти и без качествена селекция нищо хубаво не чака Левски .......
Иначе нов треньор според мен ще се отрази добре на отбора Peace Peace
Виж целия пост
# 11
Няма нищо лошо в това да си по емоционален. Както и Вуцов и Тити в емоцийте си са казвали много истини, които други инече толкова кадърни треньори не са! Разбира се, човек и в емоцията си казва и доста глупости!

Незнаех, че Гонзо пак е в Левски!  Rolling Eyes Този човек колко пъти го продаваха и колко пъти пак си го взимаха, вече му изгубих края. Истината е, че ако още на времето го бяха продали в голям европейски отбор Гонзо можеше да се развие и да стане истински добър, а Левски сами го спънаха и не му позволиха да се развие повече!
Виж целия пост
# 12
Няма по-голям плачко от Овчата главата - дежурните му реплики са "съдията ни поряза", "как да погледна сега момчетата в съблекалнята, вижте ги, плачат".... Вчера пак мрънкоти нещо от сорта на тнова, че сега щял да бъде квалифициран като "треньор на селските отбори" и т.н.
Ми такъв си, бе, бай х.й, какво си постигнал с Марек, Калиакра и Родопа Смолян  newsm78

ПС - жалко, че го разкараха, де, Левски щяха да постигнат "невероятни" върхове с него... И колко вярна се оказа поговорката "С чужда пита помен прави"  hahaha
Виж целия пост
# 13
Аз не съм левскарка, но моя е... Потомствен... Все пак съм българка... Не гледах мача... Но той го гледа... Голям мъж е /37г.,190см.,90 кг./, а му се плачеше... Гонзо изтървал дузпа... Левски паднали... Голяма драма беше... Пък след 2-рата ракия като чух какви ги ръсеха за футболистите на Левски, особено за цветнокожите чужденци, Гонзо и "Шуменския Деко", направо  Embarassed
Вили, учудващо, е постъпил мъжки като си е подал оставката...  newsm78
Виж целия пост
# 14
Мъри е най-успешният треньор на Левски в последните години - безспорен факт. Вили Вуцов магьосник да е, няма как да се справи с разни самозабравили се елементи в този клуб. Батков не знам какъв юрист е, но за президент на клуб не става. Какво в случая е виновен треньора, че футболистите му се справят по-добре на масите в Биад, отколкото на терена? Как така някой ще оспорва треньорско решение, пък бил той и Гонзо (въпреки, че за толкова години не разбрах на какво се гради това негово самочувствие)? Ще избива комплекси на гърба на отбора и ще се прави на велик - айде нЕма нужда - видяхме как завършват подобни амбиции  Stop Всеки футболист може да изпусне дузпа, дори най-големият, но тук става въпрос за друго - за самоволни решения и с нищо непокрито самочувствие. Вуцов може и да е шут, но е треньор, а думата на треньора се уважава. Иначе видяхме докъде се стига - до под кривата круша!

Да поясня - левскарка съм.

Мнението ти изцяло се припокрива с моето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия