Какви витамини за мен?

  • 314
  • 3
Здравйте мами!Замислям се сериозно за това че вече една година кърмя доста усърдно ,а не съм взимала никакви витамини или др.подсилващи организма вещества,а кърменето си изтощава .Немога да кажа че ям  много ,много  гледам да е здравословно,плодове зеленчуци млеч. продукти,малко месо,но ми се е случвало и по цял ден да не ям нищо,просто съм си такава.Кажете ми какво мога да пия за укрепване на организма-витамини ,какви-Центрум или др.,но да не влияе на кърмата нали Grinning
Виж целия пост
# 1

Ами кърмещите мами препоръчват бирена мая на таблетки...
Защо обаче не пробваш с Матерна, ако не ти дразни стомаха, разбира се, нали са за бременни и кърмачки Wink
Виж целия пост
# 2
Щом се храниш здравословно, не ти трябва нищо допълнително.Само ако се чувстваш наистина изтощена/коса чуплива, нокти нацепени, повяхнала кожа, умора/, можеш да си вземеш бирена мая с витамини.Другите изкуствени работи....нещо не съм им фен Naughty
Виж целия пост
# 3
Каквото и да е гледай да не е от случаен гаражен производител. По-добре изпий една опаковка Центрум или Матерна или бирена мая от добър производител веднъж на 10 години вместо постоянно да пиеш лоша химия.
Нали знаеш, че добавките са за теб самата, в кърмата ще си има всичко необходимо за бебето, ако се храниш сравнително разумно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия