След оризовата каша

  • 1 289
  • 10
Здравейте момичета. От една седмица давам оризова каша за захранване (безглутенова, млечна)  на Милупа и скоро ще я свършим. Не ми е ясно, трябва ли да я давам определено време (например месец)  или след като я свърша мога да мина на друга каша и  каква да бъде тя?  Благодаря предварително за отговорите
Виж целия пост
# 1
След оризовата, дадох ориз и царевица. Не съм захранвала толкова дълго с оризова каша, защото преди това бях захранила със зеленчукови и плодови пюрета, а в някои от тях имаше вече ориз. Синът ми така и не хареса чиста оризова каша и реално първата каша, която одобри беше ориз и царевица на Милупа.
Виж целия пост
# 2
Елда на Хипп.
Виж целия пост
# 3
Не е нужно да чакаш да свърши,за да предложиш друга.След като изчакаш седмица за реакция можеш да вземеш и друга/като пак си захраниш с нея/ и да си ги редуваш.
Виж целия пост
# 4
И аз след оризовата каша продължих с ориз и царевица на Милупа, а след това давах бананова каша.
  chef
Виж целия пост
# 5
И аз след оризовата каша продължих с ориз и царевица на Милупа, а след това давах бананова каша.
  chef

И аз така.
Виж целия пост
# 6
И аз давах бананова и ябълки и круши. После включих и елдата.
Виж целия пост
# 7
Един месец давах оризова безмлечна на Милупа,после елда на Хип.
Виж целия пост
# 8
И аз първо дадох оризова на Милупа, а после продължих с праскова и кайсия на Хип
Виж целия пост
# 9
След оризовата започнах да давам бананова
Виж целия пост
# 10
Оризовата каша е първото,с което си захранила,така ли?По принцип се препоръчва новите храни да се въвеждат с пауза помежду си от 3-4 дни до 1 седм.Това е в слуачите,когато захранването протича гладко,без реакции от детето.Следователно вече можеш да предложиш и друг вид храна.По твой избор друг вид безглутенова каша или някакво пюре.Аз след оризовата каша въведох тиквата,защото 2-те се комбинират добре,а и нещо разхлабващо след запичащия ориз.След това продължихме с картоф,тичквичка,морков...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия