имам болки-помагайте момичета!!!!!!!!!!!!

  • 1 611
  • 24
здравейте мами!имам един въпрос,във вторник ходих на лекар и всичко си е ок с моята бременност,-в началото на трети месец съм!днес е четвъртък и сутринта доста силно имах болки в единия ,после в другия яйчник.сега съм на работа и съм ок,но се чудя,при условие че съм била на лекар преди два дни и всичко си беше ок,днес след работа да ходя ли пак(след като получих болките).пих ношпа,минаха ми????да не да стане някоя беля???дайте съвет,или това е нормално при начална бременност този дискомфорт??
Виж целия пост
# 1
миии....ако за първи път ти се получават, нормалное да се притесняваш.
това, че преди 2 дни си била нищо не значи. Звънни поне по телефона, това, че ти минава от но-шпато е добре, но все пак хубаво е да те погледне и лекар.
Виж целия пост
# 2
И на мен ми се е случвало, ако продължи и утре, може да отидеш отново при лекаря си за твое лично спокойствие. Не се притеснявай.
Виж целия пост
# 3
и мен в началото ме наболяваше долу ниско с прерязващи краткотрайни болки, нормално е матката нараства и се намества..за твое успокоение иди да те види док, но не се тревожи излишно само си вредиш  Hug стискам палци всичко да е наред  bouquet
Виж целия пост
# 4
Иди на лекар,все пак два дни са минали от прегледа.Така и ти ще си по спокойна.Наистина може да е от наместването на матката ,но една консултация с лекар не вреди.Лека бремееност.
Виж целия пост
# 5
Цялата ми бременност е с болки и ужасни притеснения. Скъсвах се в началото да пия но шпа и браво, че беше той иначе нямаше спасение. При всеки много различно протича бремеността. За твое успокоение звънни един телефон на гинеколога си и го попитай. Аз побърквах мойта гинеколожка,но се побърквах и от болки. Успех и леко бременеене.
Виж целия пост
# 6
благодаря момичета!ще пиша как е минало при докторът
Виж целия пост
# 7
По време на бременност за всяко съмнително усещане се ходи на лекар.
Виж целия пост
# 8
По време на бременност за всяко съмнително усещане се ходи на лекар.

 Peace
Виж целия пост
# 9
Имах такива болки до 4-ят месец,доки каза,4е вси4ко си е наред и било нормално.Все пак мисля,4е трябва да се консултираш с наблюдаващият ти бременността лекар.Не се притеснявай и успех Hug
Виж целия пост
# 10
Иди пак на лекар за твое успокоение. И аз в началото имах болки, коити постепенно отшумяха. Лека бременност!
Виж целия пост
# 11
И аз до 3-4 месец имах болки, близки до менструалните, но пиех Но Шпа 3х2 и ме отпускаше. Все пак в теб расте нов живот, матката ти се уголемява и разните му там връзки се разтягат и опъват, нормално е да чувстваш дискомфорт или болка.
За твое успокоение се консултирай с лекаря си
Виж целия пост
# 12
И при двете ми бременности имах болки, ако повечко се заседявах. В такива случаи лягах за малко или ставах да се раздвижа и скоро минаваха. Стигала съм и до Но-шпа де.  Rolling Eyes
Не се тревожи, всичко ще бъде наред. Ако обаче се засилят и продължат повече време, иди на преглед.  Peace
Виж целия пост
# 13
При болки на лекар Naughty Аз също бях с болки оказа се че имам и лоши контракции при прегледа. Сега съм по добре но с хапчета и почивка.
Виж целия пост
# 14
Не се притеснявай нормално е и аз имах болки от време на време в началото ,понеже матката расте притиска,разпъва и се захваща добре точно в 3месец е безсмислено да се тревожиш чак толкова,щом ти минава и от нош-па е добре,но все пак за твое по голямо успокоение ако болките продължат иди на лекар
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия