Колички Graco Mosaic къде?

  • 2 431
  • 14
Здравейте  Hug някой виждал ли е по магазините тези колички, видях ги в нета но искам да ги видя и на живо  Simple Smile Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
А къде в нет-а ги намери, че и аз търсих.
Виж целия пост
# 2
В по-големите магазини трябва да ги има.
Аз съм с Грако Куатро и съм страшно доволна, взех я от Англия, защото в Бг тепърва влизаха и цената им беше доста по-висока.
Виж целия пост
# 3
А къде в нет-а ги намери, че и аз търсих.

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php/cPath/3_277
Виж целия пост
# 4
На мен ще ми трябва мисля със зимен и летен кош, защото се очаква бебето да се роди в началото на месец март, а тези които видях тук в този сайт мисля, че са само летни. Има ли вариант все още да се поръчва от този английски сайт, от който ти си си поръчала, особено след като има такава разлика в цената? Мерси предварително за информацията.
Виж целия пост
# 5
В Образцов дом във Варна ги продават - аз я взех от там, но сега виждам, че си от София, така че не зная за там. Много съм доволна от Грако, единствения недостатък е, че ми е тежка.
Виж целия пост
# 6
На мен ще ми трябва мисля със зимен и летен кош, защото се очаква бебето да се роди в началото на месец март, а тези които видях тук в този сайт мисля, че са само летни. Има ли вариант все още да се поръчва от този английски сайт, от който ти си си поръчала, особено след като има такава разлика в цената? Мерси предварително за информацията.

Английските сайтове не доставят до БГ, поръчах я чрез мой познат.
Тези колички нямат зимен и летен кош. Аз изкарах цяла зима с такава количка, ето този модел http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2123
Слагаш си бебето в портбебето, после в количката и си готов. Изключително удобно.
Виж целия пост
# 7
На мен ще ми трябва мисля със зимен и летен кош, защото се очаква бебето да се роди в началото на месец март, а тези които видях тук в този сайт мисля, че са само летни. Има ли вариант все още да се поръчва от този английски сайт, от който ти си си поръчала, особено след като има такава разлика в цената? Мерси предварително за информацията.

Английските сайтове не доставят до БГ, поръчах я чрез мой познат.
Тези колички нямат зимен и летен кош. Аз изкарах цяла зима с такава количка, ето този модел http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2123
Слагаш си бебето в портбебето, после в количката и си готов. Изключително удобно.

Това което си си взела ти е наистина идеалният вариант. Аз също си мислех за нещо подобно, единствено, че повече ми харесват триколките, но цената ми се вижда малко висока и затова ми се искаше да намеря алтернативен вариант, като си поръчам от чужд сайт, защото разбрах, че са значително по-евтини. Благодаря ти за отзивчивостта.
Виж целия пост
# 8
Да супер удобна е Грако ако още те интересува пишими на Лични продавам
Виж целия пост
# 9
април месец гледах грако мозаик в пигис хаус
Виж целия пост
# 10
Аз съм с Грако Мозаик, исках точно определен десен, който се продаваше само на Американския пазар. Намерих я в Amazon.com, доставиха ми я фирма Ломбард. Излезе ми около 250 лв.  Peace Иключително доволна съм. Мозаик обаче не е за новородено бебче, няма пълно легнало. Подходяща е за след 5-6 месец. Изключително удобна, лека и маневрена. Сгъва се едва ли не с поглед. Горещо препоръчвам. Миналата година,когато търсех имаше и много изгодна оферта за мозаик в  www.ebay.de. Черна с чадърче и зимен чувал за крачетата беше към 120 евро заедно с шипинга  Peace
Виж целия пост
# 11
Аз съм с Грако Мозаик, исках точно определен десен, който се продаваше само на Американския пазар. Намерих я в Amazon.com, доставиха ми я фирма Ломбард. Излезе ми около 250 лв.  Peace Иключително доволна съм. Мозаик обаче не е за новородено бебче, няма пълно легнало. Подходяща е за след 5-6 месец. Изключително удобна, лека и маневрена. Сгъва се едва ли не с поглед. Горещо препоръчвам. Миналата година,когато търсех имаше и много изгодна оферта за мозаик в  www.ebay.de. Черна с чадърче и зимен чувал за крачетата беше към 120 евро заедно с шипинга  Peace

А можеш ли да ми кажеш как става доставката с тази фирма Ломбард, защото аз също си харесах количка от този сайт, а не съм много запозната с процедурата. Ще съм ти много благодарна!
Виж целия пост
# 12
Обаждаш им се, даваш им линк към харесаното. Взимаха 30% от цената комисионна и 5 долара на кг за доставка. Peace При поръчка плащаш цената , а доствката при получаеането. Мерят пред теб килограмите и смятат  Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=315108.0 в тази тема, обаче четох доста неласкави отзиви за Ломбартд, момичетата препоръчваха други посредници  Peace Проучи и други варианти, май аз съм имала късмет с тях. Моя приятелка за едни бебешки дрешки я мотаха 2 месеца близо и май на края и върнаха парите.
Виж целия пост
# 13
aja_aja, аз пак да кажа по повод поръчването от чуждестранни сайтове. Тъй като БГ в повечето случаи я няма сред страните до които доставят, се започва издирването на посредници и т.н., които в общи линии ти съдират кожата. Така количката ще ти излезе максимум с 20-50лв, много нерви и треперене дали ще я получиш накрая и т.н. Според мен не си заслужава за тази разлика да се занимаваш, по-добре отиди и ги виж в някой магазин, прецени си и т.н.
Моята наистина ми е страшно удобна, портбебето го ползвах цяла зима с количката и без нея, столчето за кола и до момента го ползвам, още не съм го сменила. А лятото си взех лятна количка пак Грако, страшно са стабилни.
Виж целия пост
# 14
aja_aja, аз пак да кажа по повод поръчването от чуждестранни сайтове. Тъй като БГ в повечето случаи я няма сред страните до които доставят, се започва издирването на посредници и т.н., които в общи линии ти съдират кожата. Така количката ще ти излезе максимум с 20-50лв, много нерви и треперене дали ще я получиш накрая и т.н.
Не съм ъвсем съгласна  Peace И двете колички, които поръчах дойдоха без никакъв проблем и нерви. Първата с бонус чувалче и дъждобран ми излезе с ок 250 лева под цената в бг.магазините 360 Мозаик + 55 чувал + 55 дъждобран Аз взех за 220 лв! Втората за 250 лв., за нея вносителя ми каза, че базовата цена ще е 700!!! кък тази цена ще добавя шипинг! Сега обаче с резкия скок на долара не знам до колко е изгодно а се пазарува от САЩ  Peace

Само за сравнение:

http://cgi.ebay.de/GRACO-TRAVEL-SYSTEM-CLEO-KOSYPRAM-TSB-LOGICO- … ksid=p3286.c0.m14 добавете 40 евро шипинг и вижте тук:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/4451
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия