Въпрос за Марбро турс

  • 8 684
  • 7
Бих ли могла да се доверя на тази туристическа фирма за екскурзия в Турция. Предлагат доста добри цени спрямо другите фирми, но пък не съм чувала нищо тях. Моля, ако някой има инфо да сподели. Предварително благодаря.
Виж целия пост
# 1
Ами незнам офертите за Турция, но по принцип Марбро предлагат по-скъпи и качествени неща. Не съм чувала за издънки.
Виж целия пост
# 2
Пътувала съм с тях до Кушадасъ преди години на почивка. с Нас бяха и собственикът на фирмата с неговта приятелка. Хората са доста по-големи от мен - тогава на около 45 години. Тогава им липсваше ангажираност към групата, нищо не можата да ни уредят и съдействат - все едно нямаха нищо общо с тази фирма, абсолютно неоправни. Имаше неуредици и по пътуването и по престоя - най-вече с проблеми по хотелските стаи и допълнителните екскурзии - с нищо не можаха да се справят. Доколкото знам са добри в дестинацията Дубай, но за Турция има къде-къде по-опитни тур-оператори. Peace
Виж целия пост
# 3
Bastet, а кой оператор би ми препоръчала за Турция?
Виж целия пост
# 4
Пътувала съм с тях до Кушадасъ преди години на почивка. с Нас бяха и собственикът на фирмата с неговта приятелка. Хората са доста по-големи от мен - тогава на около 45 години. Тогава им липсваше ангажираност към групата, нищо не можата да ни уредят и съдействат - все едно нямаха нищо общо с тази фирма, абсолютно неоправни. Имаше неуредици и по пътуването и по престоя - най-вече с проблеми по хотелските стаи и допълнителните екскурзии - с нищо не можаха да се справят. Доколкото знам са добри в дестинацията Дубай, но за Турция има къде-къде по-опитни тур-оператори. Peace
Странно, защото сме организирали с тях включително индивидуални програми и никога не е имало проблем  newsm78 Или са се изучили вече (казваш преди години), или незнам.
За Турция виж Алфатур и Онтравъл, макар че ще срещнеш добри и лоши отзиви за всички, в крайна сметка.
Виж целия пост
# 5
Bastet, а кой оператор би ми препоръчала за Турция?

без да смятам, че съм меродавна тъй като и големите туроператори правят издънки (чета достатъчно мнения по форумите), разгледай Алфатур, Алматур, Акватур, Астрал Холидейз, Он Травъл. Някога най-добрите бяха Комфорт Ес и Евгени Ем - ни мисля, че тяхното време одавна мина. На почивки в Турция съм ходила почти със всички от горе изброените - имало е и хобуви и не толкова моменти, но като цяло съм останала доволна. На екскурзии обаче съм ходила с 2мко - техните екскурзоводи са най-добрите. Хвалят също и Оданс (за екскурзии - с тях съм ходила другаде обаче и от тяхната работа в Турция нямам лични впечатления).
Виж целия пост
# 6
Bastet, благодаря за отговора.
Виж целия пост
# 7
Аз лично препоръчвам Тез турс. Ние пътувахме за турция с астрал. На рецепцията първия въпрос беше дали сме с Тез - като отговорихме отрицателно и чакахме близо 3 часа за стая. Разбрах, че Тез имат най-добри позиции там, правят най-добри обороти и по тази причина техните клиенти са с предимство. Въпросът за тез е задаван на всички мои познати, почиващи в турция. От гореизброените май повечето препродават почивките на тез...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия