Как се кандидатства за ясли?

  • 781
  • 4
Здравейте. Четох, четох и съвсем се обърках. Моля ви ми кажете как се кандидатства за ясли в София? По Интернет или на място се подават документи. Всички ясли ли са публикувани  в сайта или има такива, за които молбите се подават на място? Моля Ви помагайте, че се обърках!  #Crazy bouquet
Виж целия пост
# 1
Ако яслата е самостоятелна, т.е. не е ОДЗ или ДГ, молби се подават на място в избраната ясла. За всички останали - по интернет.
Успех!




Виж целия пост
# 2
Да - както са казали и преди мен ако е ЧИСТА ЯСЛА , т.е НЕ Е ЯСЛЕНА ГРУПА в ОДЗ се подава на място- писмена молба, за текущата година! Аз подадох на 02.01.2008 в 10 сутринта такава молба и сме приети за тръгване сега от септември  -20 входящ номер! Проблема после е, че след 2 години пак ще трябва да преживявам ужаса с Интернет системата за 1-ва група като кандидатстваме в ОДЗ или ЦДГ!  УСПЕХ!  Hug
Виж целия пост
# 3
На място само за яслите, които не са част от ОДЗ.
Виж целия пост
# 4
Да - както са казали и преди мен ако е ЧИСТА ЯСЛА , т.е НЕ Е ЯСЛЕНА ГРУПА в ОДЗ се подава на място- писмена молба, за текущата година!
Това за текущата година сигурно е нещо ново. Аз подадох още миналия септември за тръгване от 01.03 тази година. Не ми дадоха номер, само февруари месец трябваше да потвърдя, че все още държа да тръгне точно там. Става въпрос пак за самостоятелна ясла.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия