Изтичане на нещо в пети месец

  • 632
  • 9
Днес след като станах от гърнето /по малка нужда/ нещо изтече от мен върху бельото ми.Като количество е около 5-6 супени лъжици.Така се притесних ,че щеше да ми изхвръкне сърцето.Сега съм малко по-спокойна понеже усещам бебо,но не мие ясно как ще осъмна .Имате ли някакви идеи какво е било.Нямаше нито цвят ,нито мирис.
Виж целия пост
# 1
5-6 лъжици - това не е малко като количество. Защо не отидеш да ти направят тест за околоплодни води (трябва да занесеш бельото , върху  което е изтекла течността)?
Виж целия пост
# 2
по-добре иди да ти проверят бельото какво е "страх лозе пази"!
по добре да те овикат че си ги занимавала с глупости отколкото после да се ядосваш - може и бяло течени е да е ама може и нещо друго.
Виж целия пост
# 3
В последните месеци течението се усилва. Възможно е и да е урина, ако си станала рязко. И аз като кашлях някой път понамокрях бельото. Не е нещо необичайно, не се притеснявай.
Лека бременост.
Виж целия пост
# 4
Ами ако е околоплодни води какво значи.Вече минаха 4 часа и няма повече.
Виж целия пост
# 5
Незная какво значи  - не съм  лекар. Никой от тук не може да ти отговори адекватно.
Иди на лекар!!!
УСПЕХ!
Виж целия пост
# 6
Най-добре отиди на лекар,ако са околоплодни води трябва лекарят да знае и да се вземат някакви мерки.Но е възможно и да е течение,аз забелязвам,че при мен се е позасилило напоследък,то си е нормално при бременност да е по-обилно от обикновено.По-добре звънни един телефон на гинеколога ти да ти е мирна главата,пък той ще прецени.
Виж целия пост
# 7
Ако още не си отишла - отивай да ти направят тест. На мен ми се случи нещо подобно преди 2 дни, обаче аз веднага отидох на лекар. Направиха ми проба - капнаха някакъв реактив върху бельото и ми казаха, че ако се оцвети в синьо са околоплодни води, а ако стане жълто - не са. Слава богу, не стана синьо. За всеки случай ме видяха на видеозон, за да е сигурно, че всичко е ок. И това е цялата процедура. Така че, няма страшно, отиди.
Виж целия пост
# 8
Днес ходих обаче ние в Бургас май и негатив си нямаме.А на мен от вчера не ми е текло,макар че превръзката ми е постоянно влажна и не мога да разбера от изпотяване ли е.На ехографа всичко бе наред,но утре в 9 ще ме приемат в болницата.Особено като чух болница откачих,но сега съм готова да постоя,все пак е за наше добро.Благодаря ви мами.Лека на всички
Виж целия пост
# 9
успех
важно е да те проследят да не би случайно да има изтичане на оклоплодни води
предполагам, че се потиш ама по-добре да те наблюдават
пиши как си когато можеш
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия