Кога най-рано може да се установи бременност с ултразвук или тестове?

  • 5 354
  • 8
Бихте ли споделили с мен, кога са ви установили бременността. Аз ще имам преглед за записване при личен гинеколог /тук са задължителни/ 4 дни преди датата за "М", но този месец ние правим бебе и се страхувам прегледа да не навреди ако съм забременяла /възможно ли е?/   bouquet
Виж целия пост
# 1
Моят съвет е да предупредиш гинеколога преди прегледа,че евентуално може да си бременна и той ще прецени най-добре как може да те прегледа,но  ултразвук не може да навреди,ако  разбира се е станало бебето!Което ти го пожелавам дано да си бременна! Praynig Simple Smile
Виж целия пост
# 2
С тест 10 дни след О.
На ултразвук с 4 седмици закъснение- вижда се една точка ....
Виж целия пост
# 3
при мен теста беше положителен 3 дена преди М, но и с вагинален ЕХГ не се вижда, просто преди прегледа кажи на АГ, че работите за бебе, може да ти даде дори някой съвет, прегледа няма да ти навреди Hug
Виж целия пост
# 4
бременност се отчита с тест някъде 10дни след ову,а от ултразвука някъде 1-2седмици след закъснението се вижда точицата,но ти все пак кажи на доки да епо внимателен той ще прецени как да те прегледа,успех и дано скоро се похвалиш с бременност
Виж целия пост
# 5
Предупреди лекаря. Успех, дано да се похвалиш.
Виж целия пост
# 6
Аз си направиx тест след 3 дена закъснение и ми показа.На гинеколог бях на 6 ден от закъснение и ми потвърдиха .Спокойно отиди на преглед кажи му за съмнения и той ще те прегледа внимателно не се притеснявай и успеx.Ще чакаме да се похвалиш  bouquet
Виж целия пост
# 7
Кръвен тест може няколко дена след забременяването, обикновен тест - мисля че поне 10 дена трябват
Виж целия пост
# 8
С ултразвук моята бременност беше установена в 3 г.с. след 3 отрицателни теста.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия