Бременна ли съм?

  • 1 505
  • 24
ZDR.AZ SAM NOVA VAV FORUMA I O6TE SE U4A NO ISKAM DA VI POPITAM ZA MNENIE S MAJA MI PRAVIM OPITI ZA BEB4E I TOZI MESEC  SE 4USTVAM STRANNO IMAM UJASNI BOLKI V GARDITE I POSTOQNNO SAM OTPADNALA I USE6TAM TEJEST V QI4NICITE KAKTO PREDI DA MI DOIDE NO TOVA TRQBVA DA STANE SLED SEDMICA.4ELA SAM DOSTA PO TEMATA KOGATO RE6IHME DA IMAME BEB4E NO MI SE STRUVA DOSTA STRANNO DA SE 4USTVAM TAKA DNI SLED OVU-TO.VIE KAKVO MISLITE 6TE SAM BLAGODARNA NA VSQKO MNENIE

Пишете на кирилица.
Не използвайте главни букви (писането с главни букви се приема като ВИКАНЕ).
Не е препоръчително и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и др. с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата.

Виж целия пост
# 1
ami, az sam dolu-gore v sa6toto polojenie....mn silni bolki v gaardite, v4era trqbva6e da mi dojde, no vse o6te nqma ni6to...otritsatelen test tazi ve4er, ne znam kakvo da mislq...
Виж целия пост
# 2
Направете си тест за бременност. Вече има такива за ранна бременност. Моля, пишете на кирилица. Дори компютъра ви да няма, сайта предлага такава опция.
Виж целия пост
# 3
SOLAR, при мен теста установи наличие на бременност една седмица преди да ми дойде цикъла!  Peace
elpam, не си бременна най - вероятно... Тестовете дават над 99% сигурност. Това може би са признаците, че ще ти дойде след ден- два  Thinking
Виж целия пост
# 4
Никой не може да ви каже със сигурност... Аз бях сигурна, че съм бременна 3 дни преди датата за цикъл, но въпреки това търчах през половин час до тоалетната, за да се уверя, че не ми е дошло... Успех ви желая!!!   bouquet
Виж целия пост
# 5
Никой не може да ви каже със сигурност... Аз бях сигурна, че съм бременна 3 дни преди датата за цикъл, но въпреки това търчах през половин час до тоалетната, за да се уверя, че не ми е дошло... Успех ви желая!!!   bouquet
Peace
Виж целия пост
# 6
Направи си кръвен тест.
Виж целия пост
# 7
Направете си тест след като ви закъснее тук не можем да гадаем такива теми има много.
Виж целия пост
# 8
Направете си тест след като ви закъснее тук не можем да гадаем такива теми има много.

 Peace
Виж целия пост
# 9
Направете си тест след като ви закъснее тук не можем да гадаем такива теми има много.
:peace:A за отрицателния тест,и аз имах два отрицателни при нали4ие на бременност,третия беше положителен.Винаги сьм казвала,4е ли4но за мен тестовете не са много надеждни.Направи си втори щом имаш закьснение.
Виж целия пост
# 10
Солар тук никой не може да каже дали или не си бременна. Единствено можем да напишем какви са били нашите симптоми. Даже да са подобни на твоите пак не можем да кажем "да".
Щом чакаш цикъл след седмица, изчакай. След това си направи тест, обикновен или кръвен. Ходи на гинеколог.

Моите симптоми бяха подобни на твоите и при двете ми бременности. Но понякога по време на овулация имам тежест в гърдите и болки, даже бях ходила на мамолог по повода.
Виж целия пост
# 11
При мен тестът за бременност показа  EFP 3 дни преди датата, с първата ми бременност пак беше нещо подобно. Направи си тест, може и да се покаже бледа втора чертичка. Пожелавам ти го от сърце  Hug
Виж целия пост
# 12
 Praynig дано си бременна щом го желаеш.Тук може само да гадаем и да ти дадем кураж, дали си бремена не можем да ти кажем.
Най-добре изчакай да ти закъснее, тест после и ДОКИ.Кръвния тест знам че показва и по раничко.Ако си с ранна овулация теста за бременност може да покаже и по-рано.при мен показа 3 дена преди датата на М.
Виж целия пост
# 13
Ох, аз пък ви завиждам за тези симптоми. Две бременности ей така изкарах - без нищо, само с наедряване на гърдите.
Направете си тест, форумът не е лаборатория  Wink, успех и дано има бебета!   bouquet
Виж целия пост
# 14
Ако не си сигурна в резултата от теста за бременност, тогава си направи нов тест, но не веднага след първия, а изчакай да мине поне седмица и нещо.
Тестовете дават над 90% сигурност и ако твоя не е отчел достоверен резултат, то е не защото е бил дефектен, а защото си го направила в неподходящ момент.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия