Спиране на кърма с Достинекс

  • 1 499
  • 1
Добър ден, д-р Мазнейкова!
Аз съм прясна родилка - на 1 август 2008 година със секцио родих сина си Георги. Но тъй като 3 дни след изписването получих родилна треска и ми предписаха Гентамицин трябваше да спра кърменето, сина ми свикна бързо с шишето и биберона и се наслаждаваше на адаптираното мляко, не поиска после пак от моята кърма и да засучи. Трябваше да си спра кърмата, за да нямам проблеми с гърдите гинекологът, който ми следеше бременността и ми направи секциото ми предписа Достинекс по схема - 4 таблетки - 1 пих на 14 август, 2-та след 5 дни, 3-тата след 7 дни и последната след още 7 дни. Каза ми да се изцеждам, за да ми олекне, но не много. Искам да попитам, тъй като имам доста кърма изцеждането достатъчно ли е, трябва ли да си пристягам с нещо гърдите? Много съм притеснена да не се получат бучки или да вдигна отново температура от запушени канали.
Очаквам с нетърпение Вашия отговор.
Виж целия пост
# 1
По -подходяща е следната схема за спиране на кърмата 2х1/2т за 2 дни. Ако гърдите са пълни с кърма, необходимо е да ги изцеждате за да не се получи възпаление
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия