Шофьорска книжка

  • 706
  • 6
Здравейте ,моя приятел взе изпитите за шофьорска  книжка , но има два акта . Та въпроса ми е може ли да си вземе книжката без да плати актовете веднага или трябва да си ги е платил и след това може да я вземе?  love001 Рядко пиша в форума , въпреки че редовно ви чета, но ако темата не е за тук ме извинете .Прегледах форума ,но не успях да открия нищо по темата.
Виж целия пост
# 1
преди две години отидоха да си направя книжка. Колата е на мое име, но я караше мъжо и съответно имаше бая актове, неплатени и като ми цъкна оная леличка ЕГН-то в копма и като засветках  Joy - прати ме в една стая да се разправям с един униформен. Накрая трябваше да се платят актовете,за да сми направят книжка. Ссега не знам как е.

 а как така твя приятел има два акта, преди въобще да е имал книжка?
Виж целия пост
# 2


 а как така твоя приятел има два акта, преди въобще да е имал книжка?

 newsm78 И аз това се чудя.
Плащате глобите и така се снабдявате с книжка.И внимателно на пътя.Приятеля да гледа . Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
Много корава глава е и кара колата без книжка  Embarassed , те за това са и актовете. Не кара бързо ,но ... не слуша като му пиля на главата да не излиза с колата .
Виж целия пост
# 4
Аз доколкото знам от края на миналата година неможеш да си вземеш ни книжка ни талон ако не си изплатиш всички актове  и задължения Peace
Виж целия пост
# 5
да, не може да си вземеш книжката, ако не са изчистени всички актове  Peace
Виж целия пост
# 6
да, не може да си вземеш книжката, ако не са изчистени всички актове  Peace
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия