копирам си поста от другият подфорум. Там явно никой не може или не иска да ми отговори. Sad

Здравейте момичета. Брат ми и снаха ми споделиха с мен, че тя от малка има проблеми с яйчниците. Диагнозата е била "неразвити яйчници" (каквото и да значи това ) Идвала е в София в Майчин дом на преглед и лечение преди 3-4 години (не помни името на лекря). След това е пила някакви хапчета 6 месеца. След този курс са й казали, че има подобрение и продължила още един курс на лечение. И всичко свършва до тук за мое учудване. Тя е полусираче и е живяла много бедно. Не е имала пари за лекари и лекарства и е спряла лечението за огромно съжаление. Но времете си минава. Скоро с брат ми се ожениха и мислят за бебе. Помолиха ме да проверя и да им запиша час (часове) за някой кадърен лекар (дори по-добре да чуят две мнения), който може да констатира как са яйчниците й и евентуално да започне пак да се лекува, този път сериозно. Молбата ми е препоръчайте ми добри лекари в София, които биха могли да и помогнат   Насочила съм се към Токуда и Майчин Дом, но приемам всякакви предложения.
А ако някоя от Вас е имала подобен проблем и се е излекувала, много ще се радвам да сподели.
Благодаря Ви предварително   bouquet
 
Виж целия пост