Самоков и региона

  • 7 758
  • 7
Здравейте ! Планираме първата почивка с Малчо, който от подписа ми личи, че е на годинка и един месец. Ще бъдем ситуирани в с. Мала църква, обаче сме с кола.
Предполагам, че всяка вечер ще бъдем в Самоков. Бихте ли ми казали къде да ходя и къде не като заведения?
Виж целия пост
# 1
Най добрата кръчма  за мен в Самоков е Старата къща.Много вкусни сачовете правят там.Мляс-мляс.Облизващ се емотикон.
Виж целия пост
# 2
10x. А басейна на Белчин баня от колко до колко работи?
Виж целия пост
# 3
за басейна нямам инфо,но ако искаш влез в отчетни по градове(Самоковки) и ще получиш подробно инфо.
АЗ бих ти препоръ4ала ресторантите Кокошковата къща и Соната,заведения Централ и Гранд.За обяд в градската градина Соте или на Ридо
Виж целия пост
# 4
Мадарова къща е най-любимият ми ресторант в града http://www.madarovahouse.eu/, на близо годинка е, кухнята и обслужването са на ниво. От миналата година вече "давам"  2 място  за Старата къща  Wink
Виж целия пост
# 5
Кокошковата къща и аз я препоръчвам горещо!  Peace Миналата седмица бяхме там  Peace
Виж целия пост
# 6
На  центъра на Мала църква има нов ресторант-казва се  ПОСЛЕДЕН ГРОШ.
За Соната в Самоков имам само отрицателно мнение-обслужването им е под всякаква критика това лято.
Виж целия пост
# 7
На  центъра на Мала църква има нов ресторант-казва се  ПОСЛЕДЕН ГРОШ.


А би трябвало да го кръстят "ДО последен грош". Бахти цените иначе персонала е любезен /то няма как иначе /
Вече се завърнах и като природа и условия във вилата, в която бяхме отседнали забележки нямам. Обаче за цените и обслужването в заведения и магазини определено не съм очарована.
Като примери:
Случай в Аптека /в уличката откъм пазара/:
Аз: Извинете, имате ли АМ Хумана 3?
Аптекарката: Да, имаме.
Аз: една кутия, моля.
Аптекарката ми подава кутия Фризолак 3.
Аз: Много се извинявам, но това не е Хумана 3, а друга марка адапирано мляко.
Аптекарката: Ми кво значение има, детето ви е достатъчно голямо, няма значение какво АМ давате.

Случай в заведение за бързо хранене /май Клюкарката се казваше/. Искам да си купя катма.
Аз: Какво сладко имате?
Продавачката: Ми различни са.
Аз: Хубу де, но какви са?
Продавачката : Вижте сега, аз не всеки клиент не мога да изреждам всичките видове сладка и това да ми се случва по петдесет пъти на ден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия