Може ли според вас таралеж да скочи от втория етаж?

  • 7 478
  • 76
Обърнах цялата къща с краката на горе и не мога да си намеря Ежко.Според вас дали може да е скочил през терасата на втория етаж? ooooh!
Виж целия пост
# 1
Обърнах цялата къща с краката на горе и не мога да си намеря Ежко.Според вас дали може да е скочил през терасата на втория етаж? ooooh!

Може.... ако е гледал твърде много олимпиадата може и да се е научил да скача овчарски скок...
Виж целия пост
# 2
но аз ви питам сериозно не се шегувам и доло градинката прерових и го няма
дано да се появи  Praynig
Виж целия пост
# 3
но аз ви питам сериозно не се шегувам и доло градинката прерових и го няма
дано да се появи  Praynig

Може естествено. Стига да може да се качи на парапета на терасата защо да не скочи. Аз за котки съм чувал че падат от високо, че един таралеж ли няма да падне от втория етаж...
Виж целия пост
# 4
Виж у оная змия- комшийката ти...
...може да е огладнял... Thinking
Виж целия пост
# 5
"Таралежът е птица упорита...." Mr. Green
Дано си го намериш жив и здрав!
Виж целия пост
# 6
За мъшко или женско става въпрос?
Это, това е въпросът.
Защото аз не съм скачал, но съм се качвал по терасите на четвъртия етаж.
Зависи накъде му се е сторило, че има женска.

Знаеш ли, че Ежко спи зимен сън? И колкото по-охранен е, толкова по-рано си ляга.
Веднъж намерих един по средата на купа царевичак. Така се беше увил в тънки ивички от царевични листа, че даже и бодилчета не се виждаха.
Да не се е кютнал някъде да спи, продължавай да ровиш в стенни гардероби, ниши.
Може просто да се е завил в някой парцал и ти да го гледаш и невиждаш.
Виж целия пост
# 7
Не мисля, че е скочил. Би трябвало да имат усещане за височини и опасност, както повечето животни, много ме съмнява, че ще скочи самоубийствено от толкова високо.  Rolling Eyes Да не би да се е маскирал някъде и да не го виждаш? Те са нощни животни, по принцип вечер изскачат, ако затропа с тежки стъпки нещо по някое време, да знаеш, че е ежко. Дано го намериш!

И аз съм гледала таралеж. Много обичаше да яде кренвирши и кисело мляко. И как мляскаше само...  Joy

Сладури са, големи  Grinning
Виж целия пост
# 8

Трябва да се внимава с количествата храна, склонни са към затлъстяване,
което води до сърдечно-съдови заболявания. Има си хас да е заспал и да
се събуди март, да излезе отнякъд.
Буба, не ми говори за чувство за височина, не си виждала 5 килограмов котарак да лети
по своя воля от петия етаж, за едното онждане. Не, за обещание за онождане.
Виж целия пост
# 9
Много ви благодаря за мненията чаках го до сега но не се появи утре ще продължа с търсенето надявам се много да се появи от някъде Hug
Виж целия пост
# 10
Буба, не ми говори за чувство за височина, не си виждала 5 килограмов котарак да лети
по своя воля от петия етаж, за едното онждане. Не, за обещание за онождане.

А, котките по принцип са по-скокливи от таралежите, макар и при тях да го има това усещане за височина.

Виж, нуждата на тоя 5 килограмов котарак трябва да е била много спешна, за да предприеме такива животозастрашаващи действия. Crazy 

На мен преди 20 години ми скочи заек от 11 етаж  Confused
Виж целия пост
# 11
Много ми е интересно, изграждат ли се лесно хигиенни навици у таралеж?
С млади прасета и котета е много лесно, с куче - по-трудно. А таралеж?
Виж целия пост
# 12
ако е скочил, то си имала рядка находка - таралеж-атлет
сигурно е влязъл вътре и се е скрил някъде да дремне
Виж целия пост
# 13
ако е скочил, то си имала рядка находка - таралеж-атлет
сигурно е влязъл вътре и се е скрил някъде да дремне

... под чершафите...примерно Whistling
Виж целия пост
# 14
 Joy hahaha
Рядко свежа тема. ДОбре бе, как ще се изкачи на парапета, все пак, той не е котка/куче/заек?
Джералд Даръл в една от книгите си разказва за пияни таралежи-били невероятна картинка, даже хълцали. Laughing  "Напили" се били от останките от ябълки-ферментирали вече-след приготвянето на т.нар. "чътни"-вид мармалад. Смяла съм се с глас на описанието.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия