Гледате ли "Отечествен фронт" - за анорексията

  • 4 067
  • 18
Повтарят предаването за Анорексията, от форума разбрах за него и съжалих, че съм го изпуснала. Сега ще гледам. Става въпрос за момиче на 21 г., което тежи едва 26 кг.
Виж целия пост
# 1
Ужас, как се движи това дете! Много, много тъжно! Sad Sad Sad Sad Sad
Виж целия пост
# 2
спомням си идеално, когато го гледах...потресена бях.
момичето не никак глупаво и просто, много сипматична е, изпитвам ужас колко крехка може да е психиката на едно момиче на 14, когато завива по този път...горката й майка...
Виж целия пост
# 3
Оправи си заглавието  ooooh!
Виж целия пост
# 4

защо? какво й е на заглавието? newsm78
Виж целия пост
# 5
Не е "фонд", а "фРонТ"

Хванах му втората половина. Преди няколко седмици в една лаборатория видях едно момиче като нея. Стана ми жал и се надявам да се оправи.

Виж целия пост
# 6
Някой ще може ли да ми пусне линк, за да си сваля предаването и да го гледам? Praynig
Виж целия пост
# 7
Гледах го пак. А 15 мин преди него гледах повторението по бтв за онези двете близначки дето си хванали гаджета и се представили успешно за момчета....
 ooooh!
Виж целия пост
# 8

вярно бе, а аз гледам за правописни грешки Crazy Mr. Green
Виж целия пост
# 9
И аз гледах повторенията и на двете предавания, малко в повече ми дойде този следобед цялата тази работа...
Боже, момичето като се съблече просто беше много страшно.....Дано на никой да не се случва.... Praynig
Виж целия пост
# 10
Може да погледнете и това
Виж целия пост
# 11
... А 15 мин преди него гледах повторението по бтв за онези двете близначки дето си хванали гаджета и се представили успешно за момчета....
 ooooh!

Това съм го пропуснала. Имах съученичка, която се представи за момче и си хвана гадже от друго училище. След това нашето училище трябваше да се бие с другото училище заради този случай  Crazy луда работа, става въпрос за осми клас. Сори за оффа.

За анорексията има тема във форума. Там един терапевт обяснява, че момичетата с този проблем обикновено са с IQ над средното  Tired
Виж целия пост
# 12

Ужасно  Sad

Аз пропуснах предаването предния път, сега явно пак съм го пропуснала. Ако някой пусне линк да го гледам
Виж целия пост
# 13
Във в-бокса има предаването: четирите части
Гледах сега как се съблече по бански.. потресаваща картина  Cry дано се оправи момичето, толкова мъчно ми стана..
Виж целия пост
# 14
...гледах повторението по бтв за онези двете близначки дето си хванали гаджета и се представили успешно за момчета....
 ooooh!

Аз това не съм го гледала. Сега ще потърся дали мога да го дръпна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия