Студио Енигма - Пловдив

  • 14 443
  • 18
Моля тези от вас, които са клиентки или имат някакви впечатления за това козметично студио да споделят впечатление. Една позната ми го препоръча и събирам мнения, понеже сумата която ми искат е  Crazy
Ето това им е сайта. Thinking
http://www.enigmabg-ipl.com/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
Виж целия пост
# 1
Мога да ти препоръчам и друго студио-зависи за какво става дума.
  bouquet
Виж целия пост
# 2
Става дума за проблемите ми с акнето. Казаха ми, че с разните процедури ще има по-голям ефект от колкото след лечението на кожния. Ходя от доста време при една кожна, няма ефект. Скоро бях при друга също.
Сега в това студио предлагали лечение с някакви лазери, също пилинг и други процедури, някои от които премахвали и белезите от акне.
Една процедура е в порядъка от 100 лв., като препоръчват от 6 до 10 в зависимост от това как ти понасят. Отделно предлагат козметика някаква.
Сумата не е малка затова търся повече мнения.
Ще съм благодарна и за препоръки за други такива центрове.
Виж целия пост
# 3
Дай ми 1-2 дни да разуча подробностите и ми звънни.
Защо досега не си споделила newsm78.
Тези,които имам предвид са много добри,но не знам какви са цените за конкретните процедури.Ще питам и ще ти кажа.
Виж целия пост
# 4
  bouquet
Виж целия пост
# 5
Аз лично съм много доволна от студиото.Докато бях в Пловдив ходех редовно на маникюр,фризьо а също така и на козметик.Цените наистина са доста високички,но от мен да знаеш-заслужават си! newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 6
Здравей.Аз преди 4 г. ходих на процедура фоторежувинейшън и кожата ми стана супер.имах разширени пори и акне,сега ми останаха само луничките... преди ги имах в безброй сега са мн малко благодарение на тази процедура,ходя там редовно на фотоепилация и съм мн доволна от всичко относно козметичните им процедури. студиото е на мн високо ниво и продуктите им са супер,естествено и цената е висока но си заслужава!успех
Виж целия пост
# 7
Мда, в Енигма работят добре. Но цените им са безбожно високи.
Виж целия пост
# 8
Записвам се да следя отзивите за салона Peace!
Виж целия пост
# 9
Моята най-добра приятелка ходи там също за акне не и помогнаха процедурите. После и казаха, че щом едните не и помогнали трябва да започне други и тя се отказа. Сега ходи на друго място и кожата и се е оправила, а тя много време се бори с този си проблем.
Виж целия пост
# 10
Сега ходи на друго място и кожата и се е оправила, а тя много време се бори с този си проблем.
Къде?
Виж целия пост
# 11
Ами ще я питам като се чуем, защото не съм в Бг в момента, но до края на седмицата ще се опитам да ти намеря адреса. 
Виж целия пост
# 12
Здравей,Валерия.Искам да попитам дали вече имаш впечатления от Енигма или от друго място,защото аз имам ужасен проблем с лицето. Ходих преди време на микродермабразио, обаче от него ми останаха белези,които много искам да премахна или поне да намаля. Моля за координати на някое изпитано студио, където ще ми помогнат, а не да влошат положението ми.Мерси предварително!
Виж целия пост
# 13
Моята най-добра приятелка ходи там също за акне не и помогнаха процедурите. После и казаха, че щом едните не и помогнали трябва да започне други и тя се отказа.

Без извинение, ама поведение на печалбари, които гледат да си пробутат услугите, типично българска работа Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Не се отваря сайта от първия посто. Това Енигма до Хепи в Кършияка ли е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия