Внимавайте какво купувате

  • 2 623
  • 38
Доста често се случва вакумираните продукти които продават в магазинната мрежа да са вмирасани и негодни за консумация-като например луканките.Тази сутрин реших да закусвам с луканка на вид добре са я докарали но като я отворих вмириса цялата къща.Няма да я ям разбира се.Макар че ми се яде ще си купя от друг магазин където не са развалени.С моето развито обоняние всичко що е развалено го надушвам.Преди да забременея не бях така-ама сега не мога да понасям миризмите-бъркат ми в здравето.
Виж целия пост
# 1
Аз затова избягвам да купувам вакуумирани продукти.
Виж целия пост
# 2
Е,то и аз да се оплача.Преди малко се опитах да правя палачинки и последното яйце,което пуснах в сместа се оказа развалено.От дете не бях виждала развалено и адски смардящо.Изхвърлих всичко.Яйцата са в срок на годност до 30 август.Бясна съм,че ни пропадна закусчицата.А относно вакуумираните/особено шунките/ са в една такава течност,която само като я видя.... smile3514
Виж целия пост
# 3
След няколко покупки на луканка и филета, които и кучето не иска да яде престанах да пазарувам от малки квартални магазини. Големите вериги (примерно Пикадили) не са ми поднасяли неприятни изненади. Освен това ми излиза и по-евтино, защото пазаруват огромни количества и могат да си позволят да продават на по-ниски цени. Продукти със съмнително качество съм купувала и от Била, така че ме изгубиха окончателно като клиент.
Виж целия пост
# 4
И аз не пазаря неща,който са вакумирани,или в много редки слу4еи,то4но поради тази при4ина.
Виж целия пост
# 5
И аз не пазаря неща,който са вакумирани,или в много редки слу4еи,то4но поради тази при4ина.
и аз така понеже съм патила
Виж целия пост
# 6
Колбаси и аз не купувам вакумирани, но скара задължително. Дано да не е чак толкова лошо качество.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Вакумирани колбаси купувам само от големите вериги /с изключение на Била/, от по-малки магазинчета избягвам да пазарувам вече
Виж целия пост
# 8
По време на бременност по-добре въобще да не се ядат колбаси. Месо в чистия му вид е далеч по-полезно. Знам няколко случая на лежали бременни в Инфекциозна болница, заради колбаси.
А, че по магазините има боклуци, има.
Виж целия пост
# 9
Това лято три пъти с дъщерята получаваме разтройство, веднъж мисля, че беше от вирус, но другите два пъти си беше от храна - от един вакумиран кашкавал и от колбаси. Бях правила пица и кифли - изхвърлих всичко, което беше останало...
Всяко лято получаваме някакви хранителни натравяния.
Виж целия пост
# 10
Избягвам да купувам замразени пилешки продукти в магазини, където продават и охладени такива... Не веднъж и дваж попадам на вмирисани пилета, след като ги размразя... Мисля си, че в такива магазини, като не успеят да продадат охладеното месо, го замразяват и го пробутват така... а то вече се е вмирисало...
Виж целия пост
# 11
Нищо не ме изненадва. В Билла сме викали управител, след като всички пюрета от една серия бяха с изтекъл срок на годност, направихме забележка на момичето на този район, но след като видяхме, че и прясното мляко и няколко вида пилешки суб. продукти и кайма също са с изтекъл срок вече извикахме управител. От този случай избягвам да пазаря в Билла или стриктно си гледам срока на всяко нещо.
Виж целия пост
# 12
Когато бяx бременна избягваx вакумираните стоки защото съ #2gunfire #2gunfire #2gunfireм си патила макар и в срок на годност.
Виж целия пост
# 13
И аз съм си патила от кварталните магазини със салам и кренвирши,които бяха развелени и то не еднократно.Казвала съм като отида пак в същия магазин какво са ми продали с доказателството и те обещават,че ще вземат мерки.Купувам само ако видя,че в момента им го зареждат.
Виж целия пост
# 14
Почти не купувам вакуумирани продукти-много рядко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия