Бебефон Fisher Price

  • 5 563
  • 10
Харесали сме си бебефон на Fisher Price, моля тези които са ползвали да споделят доволни ли са, дали е сполучлив избор... Thinking
Виж целия пост
# 1
 Много съм доволна, изключително чувствителен е. При пълна тишина в стаята на бебето се чува даже дишането му.
Виж целия пост
# 2
И аз съм си харесала този. За него ли питаш ?
Виж целия пост
# 3
Да, точно този.
Виж целия пост
# 4
и ние сме с този ама чак дишането не го чувам
Виж целия пост
# 5
аз съм доволна от нашия бебефон. той не е като вашия модел, а е музикален с прожекционна част. подарък ни е, още от началото го ползваме като бебефон и чак сега почна да си пуска сама мелодиите и гледа на тавана как се сменят картинките.
Виж целия пост
# 6
И нашият е на Fisher Price и също съм много доволна. Донесоха ни го от Щатите. Излиза и доста по евтино  Laughing
При нас чувам тиктакането на часовника и дишането на беб  Peace
Кофти е че е на честотите на GSM- ите и започва да бръмчи когато ще звънне телефон. Хубавото на това е че няма да се  засичат каналите със съседските  Laughing
Виж целия пост
# 7
Мога само да препоръчам на майките, които смятат да закупуват бебефон да прегледат опциите на уоки-токи с такава функция. Около мен много майки ползват, т.к. това е уред с бъдеще и е далеч по-мощен от бебефоните. Най-практичен е за семейства отдъхващи по хотели с бебета и деца. Вече шеста година ползвам модел на Кобра и имам единствено положителни впечатления.  Hug
Извинявам се за отклонението от темата  Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
Ние сме с точно този модел на Fisher Price, вече 6 месеца и съм много доволна. Чува се всичко при бебо и  има доста голям обхват.Бяхме в една вила и го чувяхме без проблем на първия етаж, а той беше на третия. Само един проблем имахме,че трябваше да си вземем адаптори , че не беше пригоден за ел.мрежа в България.
Виж целия пост
# 9
И нашият е на Fisher Price и също съм много доволна. Донесоха ни го от Щатите. Излиза и доста по евтино  Laughing
При нас чувам тиктакането на часовника и дишането на беб  Peace
Кофти е че е на честотите на GSM- ите и започва да бръмчи когато ще звънне телефон. Хубавото на това е че няма да се  засичат каналите със съседските  Laughing

тиктакането на часовника и аз го чувам, но пък не ми засича джиесеми
Виж целия пост
# 10
И нашият е на Fisher Price и също съм много доволна. Донесоха ни го от Щатите. Излиза и доста по евтино  Laughing
При нас чувам тиктакането на часовника и дишането на беб  Peace
Кофти е че е на честотите на GSM- ите и започва да бръмчи когато ще звънне телефон. Хубавото на това е че няма да се  засичат каналите със съседските  Laughing


и на нас ни е подарък от там; верно и тел засича
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия