Как предлагате пюретата- преди кърмене или след в самото начало на захранването?

  • 2 963
  • 40
Хайде, мами минали по този път Simple Smile ние все още сме на три месеца но към петия месец миля да започна захранване и както всяка мама на първо бебе набирам информация. И така въпроса ми е кога предлагате пюретата на вашите бебчовци преди кърменето или след? Задавам ВИ този въпрос тъй-като според мен в самото начало целта е да се пробват вкусовете, а не за наяждане аз клоня за след кърменото да се дават пюретата с тях мисля да започна - като например морков зависи как ще го приема малката разбира се.
Виж целия пост
# 1
Аз давах преди кърменето
Виж целия пост
# 2
А аз след   Peace.
Виж целия пост
# 3
Преди кърменето!След това си дояждаше с мляко.
Виж целия пост
# 4
  Аз давах първо  малко пюре и после си дояждаше с мляко, но детето определя- при неговият минимален интерес към храна , нямах шанс да пласирам пюре ,ако преди това се е заситил макар и малко с мляко.
   Hug
 
Виж целия пост
# 5
Пюретата ги давах след кърменето.
Виж целия пост
# 6
Аз давах кърмата от шише и 30 мин след това давах пюрето. Кога ще се дава твърдата храна зависи да ли ще се замества скоро млечното ядене.
Виж целия пост
# 7
В началото на захранването давах пюретата около 1 час след кърмене.
Сега й ги давам преди кърмене иначе не ги яде.
Виж целия пост
# 8
Аз давах преди кърменето
Аз също.
Виж целия пост
# 9
Първо пюренцето и после дохранвах с кърмене.
Виж целия пост
# 10
Направо започнах да замествам по съвет на педиатъра.
Ако не и се ядеше тогава дохранвах с кърма.
Целта на захранването е да замести млякото , затова според мен е по-редно да се дава преди него>
Виж целия пост
# 11
Винаги съм предлагала след кърмене и по няколко лъжички , точно за да опита вкуса .
Заместих цяло хранене като нвърши годинка .
Все пак това , от което най - много се нуждае едно малко детенце е млякото , а другите храни са , за да опитва нови вкусове . Simple Smile
Успешно захранване след няколко месеца !
Виж целия пост
# 12
първо ппюрето
Виж целия пост
# 13
първо пюрето
Виж целия пост
# 14
Аз съм предлагала преди кърменето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия