Какво кисело мляко?

  • 2 122
  • 34
Здравейте майчета,

интересно ми е да разбера кое кис.мляко давате на децата си.

Аз съм пробвала почти всички,но по-голямо количество Хриси изпива от кис.мляко на баба.
Виж целия пост
# 1
Когато реша да и давам ще почна с домашно квасено.
Ако не и хареса ще пробвам с Пършевица. На Данон и на Баба не са кисели млека, а нещо изкуствено
Виж целия пост
# 2
на последната консултация на Бебка една мама попита нашата педиатърка за най-хубавото кисело краве мляко -тя каза: " В никакъв случай на Данон, може Родопея или Здравец".

Е, това беше поредното мнение  Laughing, дано не те затрудня с избора Wink
Виж целия пост
# 3
Абе разбира се че домашното е за предпочитане, но какво да правим тези които нямаме село?  Sad Аз нищо не съм отговорила, защото още незнам какво мляко да давам. Исках да видя другите мами, какво купешко мляко ползват, за да се ориентирам.
Виж целия пост
# 4
И ние нямаме село, но купуваме домашно прясно мляко от един познат от Самоков и баба ми го подквасва.
Виж целия пост
# 5
нищо от споменатото- хапва Активиа
Виж целия пост
# 6
нищо от споменатото- хапва Активиа
включвам я веднага! Wink
Радвам се,че с анкетата ще помогнем и на др. майчета в избора на кисело мляко.
Виж целия пост
# 7
Аз давам Родопея, но съвсем от скоро. До сега моята щерка просто ми плюеше киселото мляко в лицето. Пробвала съм На баба, Верея, Здравец. Но резултата беше един и същ. От 1 седмица редувам адаптираното мляко с Родопея и го яде. Явно това ще е нашата марка.
Виж целия пост
# 8
Нашата госпожица хапва домашно квасено и Пършевица Grinning.
Виж целия пост
# 9
Аз давам Елена 2%, но него го няма в анкетата newsm12
Виж целия пост
# 10
Аз давам Елена 2%, но него го няма в анкетата newsm12
Също.
Педиатрите препоръчват домашно квасено мляко да не се дава на бебета, защото е прекалено тежко за стомахчетата им. При захранване се препоръчва най-нискомасленото мляко (като това, в пюретата Хаме).
Виж целия пост
# 11
Тежко е домашното квасено мляко, ако се дава без да се обезмасли. Аз за целта два пъти махам каймака - веднъж на свареното прясно мляко и втори път на вече подквасеното мляко.
Виж целия пост
# 12
Пършевица - 3,6%

Или много рядко Данон - пак голям %. Еми какво да правя  ooooh!, мъж ми купува все високомаслени млека Crazy
Виж целия пост
# 13
нищо от споменатото- хапва Активиа
включвам я веднага! Wink
Активиа не е ли на Данон? Thinking
Виж целия пост
# 14
аз също давам Елена 2%,Вики го обожава с бисквити Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия