Незнам какво се случва!!!!Дайте съвети!!!

  • 916
  • 7
Здравейте отново!Още немога да ви се похваля с 2 черти,но имам молба кам вас!Една моя приятелка не й доиде 1 месец,направи 2 теста и двата са положителни!Но днес 17.08.08 и трагна кафеникаво течение а сега ве4е е червеникаво!Симптоните са същите като за 1 ден от цикал!Утре ще отидем на доктор,но сега сме мн притеснени!А имаме важможност и веднага да повикаме доктор!Нормално ли е,тестовете въжможно ли е да гре6ат?Забравих да кажа 4е преди 1 седмица ходихме на море и тя пи хапчета за забавяне на цикъла,не бяхме правили тестовете.Дали тези хап4ета са повлияли по някакъв начин?Чакаме вашите мнения!А аз ви благодаря мн за подкрепата която ми дадохте през Март месец!
Виж целия пост
# 1
Повикайте лекар и подробно му обяснете какви точно хапчета е пила приятелката ти!
Грешни положителни тестове няма! Дано всичко да е наред! Praynig
Виж целия пост
# 2
Хапчетата са Логуст и ги спря още преди 9 дена
Виж целия пост
# 3
Обадете се незабавно на АГ,могат да и бият нещо за задържане или да и кажат да почне Дуфастон,аз не разбрах кога и е бил последният цикъл и защо е пила хапчета за отлагане като знае,че може да е забременяла?
Виж целия пост
# 4
Не звучи много добре. Моят съвет е веднага да отиде да се прегледа,дано всичко да е наред Praynig
Виж целия пост
# 5
Не звучи много добре. Моят съвет е веднага да отиде да се прегледа,дано всичко да е наред Praynig
Peace  Praynig
Виж целия пост
# 6
Повикайте лекар и подробно му обяснете какви точно хапчета е пила приятелката ти!
Грешни положителни тестове няма! Дано всичко да е наред! Praynig
Стискам палци  Praynig
Виж целия пост
# 7
И аз стискам палци и пиши непременно как е приятелката ти .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия