зная че ще ми помогнете

  • 1 342
  • 4
здравейте мамчета,за пореден път се сблъсквам с безхаберието на лекарите ни .С две думи имам шипове по гръбнака а съм на 30 г нищо не ми помага,но в последно време изпитвам болки в ставите на ръцете дори и когато най-малкият ми син иска да си пляскаме с ръцете,а след това не отшумява болката.Чувсвото е все едно ще ми се счупят ставите,незная към какъв лекар да се обърна и дали би било добре да се направи кат или ярм дали ще внесе някаква яснота кажете ми ако сте се сблъсквали с подобно нещо или сте правили подобни изследвания и знаете дали ще се види проблема
Виж целия пост
# 1
Какво да ти кажа magi mei - няма лекуване на твоите шипове. Така поне казват лекарите  Cry . Аз имам радикулит(увреждане на двата лъчеви нерва) и дископатия. Правила съм си снимки и се вижда износването на прешлените ми. Но не знам дали шиповете се виждат на рентген - би трябвало (не съм сигурна). За моите болежки съм пробвала какво ли не и нищо на помага. Последно ходих на спа-процедури в Хисар. Докато бях там и се грижеха за мен болките почти бяха изчезнали. Върнах се на работа и ето пак - всичко по старому. Не искам да те отчайвам, но няма 100 % отърваване от тия гадни шипове. Дано се намери някоя друга да ти каже лекарство поне за намаляване на болката.
Виж целия пост
# 2
ревматолог посетихте ли?
Виж целия пост
# 3
преди време имах ревматоиден артрит и ми се наложи да ми отрежат сливиците,но тогава болките бяха в колената ,а сега са в китките пръстите на ръцете и основната която е денонощна в гръбнака и двете точки на таза,правих валероз изследване и бяха точно на границата
Виж целия пост
# 4
преди време имах ревматоиден артрит и ми се наложи да ми отрежат сливиците,но тогава болките бяха в колената ,а сега са в китките пръстите на ръцете и основната която е денонощна в гръбнака и двете точки на таза,правих валероз изследване и бяха точно на границата
сетих се аз... посетете ревматолог.

пп. моля не обиждайте всички колеги. има и много добри хора между тях.   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия