Лепенки за лечение на стрии и целулит

  • 4 413
  • 29
Не знам дали сте обсъждали тази тема вече. Ако сте я обсъждали, дайте линк към нея.
Сигурно сте чували за пластирите - лепенки, които съдържат полезни за кожата вещества, които като се залепят на кожата и проникват вътре, като я подхранват. Много марки козметика предлагат такива лепенки, най-вече за целулит. Малко е съмнително дали действа, защото тези лепенки са доста малки. Ако сте ги ползвали, пишете кои и какъв е бил резултата от употребата им.
Виж целия пост
# 1
Не съм ги ползвала. Но ще следя, да знам дали да ги ползвам.
Виж целия пост
# 2
И аз не съм чувала, на коя фирма са newsm78
Виж целия пост
# 3
не съм чувала, дай подробности за производителя  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
http://leocrema.bg/?type=products&id=4
http://namerimi.com/products/Nivea+body+Good-bye+Cellulite+%2043103/
Има и пластири за стрии по аптеките.
Виж целия пост
# 5
дали има ефект  Thinking
Виж целия пост
# 6
На Леокрема съм много доволна от антицелулитния, ще трябва  и това да се пробва Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Jeny Cherry , доволна си от антицелулитните пластири ли? Имаше ли ефект и напълно ли се избави от целулита?
Виж целия пост
# 8
Имах предвид, че съм доволна ит гела и лосиона за стягане. Предполагам ,че и това ще е добър продукт Hug
Виж целия пост
# 9
пише, че изгаря мазнини те, значи ли това, че може и на корема да си го лепнеш  Thinking
Виж целия пост
# 10
Май никой тук не е използвал тези лепенки?! newsm78
Виж целия пост
# 11
И на Нивея има.Не им вярвам.
Виж целия пост
# 12
Какви ли не простотии измислиха вече.. На мен ми се струва абсурдно, още повече за стрии  ooooh!
Виж целия пост
# 13
пише, че изгаря мазнини те, значи ли това, че може и на корема да си го лепнеш  Thinking

Изгаря другия път.Бях хвърлила луда пара по едно време за тях,но ефект-никакъв.Като се има предвид,че нямам кой знае какви проблеми.Майката му е в диетата,движението,масажите и редовния секс. newsm10
Виж целия пост
# 14
Има ли и други от този форум, които са използвали лепенки срещу целулит и стрии? Ако има, пишете.   dontknow
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия