Някой знае ли и запазвал ли е евтините самолетни билети Варна- София???

  • 9 071
  • 9
Един познат ми каза че е 22 лева в едната посока но запазването ставало чрез интернет и ако има някой запознат ще съм му много благодарна ако сподели!!  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1
На сайта им http://www.wizzair.com
Цените са различни, от 11 до 60лв., в зависимост от датата.
Виж целия пост
# 2
Плаща се допълнително такса за превод, между 6 и 8 лева (зависи от кредитната ти карта).
Виж целия пост
# 3
А, да ... и 20лв. за багажа, ако не е ръчен.
Виж целия пост
# 4
Също така по дифолт е чекната една застраховка, която ако са към 3-4 билетите става над 100лв.
Виж целия пост
# 5
Аз преди месец исках да резервирам за 03.09 и от туристическа агенция ми казаха, че са само 25 лв. с всичко, но са само за определени дати и определени места, е за мен 2 билета нямаше 
Виж целия пост
# 6
Понеже търся за средата на декември, виждам, че има и по 10-11 лв. в едната посока.
Виж целия пост
# 7
Аз преди месец исках да резервирам за 03.09 и от туристическа агенция ми казаха, че са само 25 лв. с всичко, но са само за определени дати и определени места, е за мен 2 билета нямаше 

до колкото знам тур.агенции не продават ниско бюджетни компании, вкл и WIZZair
аз миналата седмица пътувах до СФ с тях доволна съм за 186лв в двете посоки. /имах фиксирани дати, но така или иначе от възможните през седмицата улучих най-евтините.
билети има.
Виж целия пост
# 8
до колкото знам тур.агенции не продават ниско бюджетни компании, вкл и WIZZair
Продават. Мъжът ми пътува всяка седмица София-Варна  и си прави резервациите през агенция.
Виж целия пост
# 9
може, аз поне не позлвам агенця за такива билети. Използвам сайта на wizzair
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия