Коластрата на Аква Сорс, ког. детето е болно

  • 15 811
  • 11
Мами помагайте. Бях чела някъде, че когато детето е болно се дават няколко капсулки от коластрата.
По принцип аз я давам 1 път на ден, но от вчера някакво вирусче и бебо повръща.
Как да действам сега с коластрата? Предварително благодаря за отговорите.
Виж целия пост
# 1
аз когато е изтинал т.е хрема и кашлица му давам по 3,4, дори 5
сега незнам дали от тях или  не , но за 2 дни се оправя и не слиза надолу
за повръщане вече незнам
Виж целия пост
# 2
мами днес съм обиколила район Чаталджа и ОКРБ да търся тази коластра,че синът ми от снощи се разкашля.от къде купувате капсулките за Варна става въпрос?
Виж целия пост
# 3
Коластрата както и другите продукти на Аква Сорс се разпространяват чрез дистрибутори.
Виж целия пост
# 4
И аз давам Колактив 3 на малката вече 7 месеца, страшно съм доволна, когато усетя че започва да се разболява започвам да и давам по-често 3-4-5пъти на ден. Вирусите ги изкарва много леко и бързо. Peace Вчера беше с повръщане и разтройство, Sick не съм и давала коластра, поради простата причина, че каквото хапне или пийне го изкарва обратно, но говорих с жената от която ги взимам и каза, че коластрата помагала много при това състояние, днес и давам, но повръщането спря остана само разтройство.  Ако не я повръща увеличи дозата, ако не, изчакай да спре с повръщането и тогава пак давай повече от едно на ден, по никакъв начин не можеш да навредиш на детето, само ще му помогнеш.
Виж целия пост
# 5
аз разтварям малко коластра в лъжичка и с капкомер слагам по 1-2 капки в ноздрите като има сополи детето.  Peace
Виж целия пост
# 6
И аз така правя за хремата.Иначе когато сме болни или по точно много зле ,нашата хомеопатичка ми казва да давам по 10 капсули на ден-по една през час.Но не съм пробвала по толкова много-стигала съм до 6 бр.
Виж целия пост
# 7
И аз давам коластра на Гери, но към момента я използвам за подпомагане и възстанявоване на психологичното и неврологичното й развитие, защото там изостава.
Да питам има ли друга мама тук, която да е ползвала аквасорс продуктите за такъв проблем? Давам също и мастните кисели и от водораслите в течно състояние.
Виж целия пост
# 8
Здравейте момичета! Искам да попитам за мнение относно продуктите на Аква сорс от някой, който не е дистрибутор. Защото вече трети месец давам на дъщеря ми колактив 3, от 3 седмици и ЗЕ, ЕМК по 10 капки на ден от 2 месеца и не виждам ефекта от цялата работа. За да се снабдявам с продуктите станах дистрибутор /купувам си само за мен/ и след като разбрах цялата им система на разпространение започвам да се съмнявам дали всичко това, което са написали за чудодейните свойства на тези продукти е вярно.... втори ден детето е на детска градина и  току що я взех с хрема..... не виждам да се разболява по-малко и да е по-устойчива на вируси...... За това много ще съм ви благодарна ако споделите своя опит, за да преценя има ли изобщо смисъл да давам по 200 лв. на месец за нищо.....
Виж целия пост
# 9
Megi_Boeva аз не съм дистрибутор, но си мисля че ако детето се разминава само с хрема, или се оправя да един ден както се казва значи има ефект
Виж целия пост
# 10
Megi_Boeva аз не съм дистрибутор, но си мисля че ако детето се разминава само с хрема, или се оправя да един ден както се казва значи има ефект
Много си права Peace
Виж целия пост
# 11
Меги Боева, аз също давам коластра, ЕМК и зелените водорасли /Афа/ течна. Аз съм доволна, Гери е по-добре, но аз не ги давам за подсилване на имунната система само, а малката има други проблеми, но физическа е много здрава и силна.
Аз виждам промяна, особено и от ЕМК. В комбинации и с други процедури и занимания имаме напредък.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия