Пазаруване за бебето

  • 12 298
  • 81
Здравейте!Бременна съм в 7ми месец и имам въпрос. Кога започнахте да пазарувате за бебето?Колички, креватчета и т.н. Мъжът ми и майка ми са малко суеверни и не ми дават нищичко да купя преди да се е родило. Идеята е след като родя, докато аз съм в болницата те да купят всичко, като предварително са набелязани повечето неща. Някой може ли да сподели опит? Може ли според вас за 3 дни да се купи всичко необходимо  Thinking
Виж целия пост
# 1
Влязох в 9-тия месец и си купих всичко необходимо!!
Виж целия пост
# 2
Може даже и за един ден да се купят нещата, но друг въпрос е дали на теб ще ти харесат.
Аз работя в магазин за бебешки дрехи и имам наблюдения какви глупости купуват бабите - все камизолки, плетени работи и всякакви "ретро" неща, с които нас са ни гледали. Татковците или са ошашкани и не знаят на кой свят са, или ги мори такъв махмурлук, че да ти дожалее. Joy
По-добре се пребори да купувате заедно преди бебо да се е появил.
Виж целия пост
# 3

  Има доста такива теми.Започнах да пазарувам като влязах в 8 месец.
Виж целия пост
# 4
Количката и креватчето си бях набелязала предварително и капарирала и след като родих мъжът ми ги беше взел от магазина.Но всички други необходими неща като дрешки,чаршафчета,обиколници,памперси и т.н си ги бях купила предварително когато бях още в 8 месец.Не обичам да оставям всичко за последният момент, пък и искам всичко да е по мой вкус.Сестра ми например ми беше взела едни камизолки които се връзват отзад и са толкова неудобни. А и такова удоволствие ми доставяше купуването на бебешки неща,че въобще не съм мислила за каквито и да било суеверия.
Виж целия пост
# 5
Предварително бяхме купили кошарката и комолекта за изписване.Все отлагах за последната секунда и накрая ми се размина пазаренето,защото беб4о ни изненада много рано.Мьжо и майка купиха вси4ко необходимо докато бях в болницата,след това отидохме само коли4ката да си избера.Живот и здраве,ако имам втори шанс няма да се замисля вси4ко да си напазаря предварително,4увството да купуваш за бебока е страхотно.Леко раждане Hug
Виж целия пост
# 6
До 9-я месец бяхме претрупали къщата с нейни неща. Simple Smile
Виж целия пост
# 7
в осмия месец вече си бяхме напазарували всичко ,кошарката си бяхме позиционирали и изобщо всякакви дранкулки и необходими неща за бебчо!!!!Наистина има вече  много такива теми!!!!!
Виж целия пост
# 8
Аз изобщо не съм чакала и двата пъти. Купувам всичко предварително, не ми харесва идеята някой друг да избира вместо мен. Пък и не съм суеверна.
Виж целия пост
# 9
И двата пъти всичко си накупих от рано.Започнах с пазаруването още от 4-5 месец с по- големите неща.В 8 си накупих всичко останало
Виж целия пост
# 10
в средата на 6-ти съм в момента, в събота отидохме с мъжа ми в един магаин и си поръчахме всички по-едри покупки оставихме половината пари и когато решим ще отидем да си ги вземем и да си доплатим. Иначе вече имам почти всичко стелиризатор, шишета, помпа и т.н единствено дрехи не съм купувала още за тях ще поизчакам да си дойде сезона Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Пазаруването започна като влязох в 9 месец.И друг път съм казвала-това е един от най приятните моменти преди раждането на бебето,не го оставяй на друг!Пък и ако не е приготвено всичко такава лудница настава че... #CrazyИма много магазини,които разполагат с всичко от а до я,така че пазаруването би могло да отнеме и час. Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Към 4-и месец започнах да купувам разни дребни неща, които ме "разтапяха" като ги видя  блузки, панталончета, шапчици /всъщност  нищо полезно и необходимо, тъй като идея нямах какво ще ми трябва/ в началото на 9-и месец се оказа, че момичето всъщност е момче  Shocked така че, минах на "мъжка мода"  Mr. Green към края на 9-и месец купих няколко бодита и комплектчета, както и хавлия.
Коритце, козметика и шишета се купуваха докато бях в болницата.. след справка с мен по телефона.. креватче бях харесала, и свекърва ми го "избра" и подари..
Количка купих към 3-ия месец, когато стана необходима.
Всяко едно нещо може да се купи във всеки един момент - навсякъде има избор от бебешки неща.. 3 дни са предостатъчно време.. чувството обаче да избираш сама, и да купуваш разни неща, за мен беше прекрасно.. практикувах това обаче сама, или с мъжа ми, защото и майка ми е суеверна  Wink
Виж целия пост
# 13
започнах да пазаря за бебето в средата на 8 месец
Виж целия пост
# 14
Аз по-принцип не съм суеверна, но докато бях бременна - направо "изкуках"  Crazy. При мен беше обратното - майка ми със сълзи на очите все ме подпитваше: "Кога ще отидем да купим нещо? Не може така! Не е готово нищо за бебето, срамота..." и т.н. А аз: "Вие луди ли сте? Да не сте посмяли! Никой, нищо да не купува!!!". И като разбрах, че за болницата ще ми искат 2-3 комплекта дрешки за бебето - испаднах в депресия  #Crazy!!! Сега го пиша и се заливам от смях  Laughing. Не знам как ще съм другата бременност (живот и здраве), но на никой не пожелавам да се държат като мен Embarassed  Heart Eyes.
P.S. Харесах абсолютно всичко, което купиха нашите и таткото докато бяхме в болницата с бебка Simple Smile. Имала съм късмет!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия