Движение и звуци на плода в 9 месец

  • 6 746
  • 24
Здравейте,
Малко съм нова тук  Simple Smile имам един въпрос. Дали на някои му се е случвало, както си шава бебчо в корема да 4уете звук като изпукване на кост? Дали е нормално според вас ?
Виж целия пост
# 1
Здравей,
аз съм в 8 месец и няколко пъти чувам звук като от мляскане или бълбукане при движение ... май не го обяснявам много точно.
С първата бременност не съм чувала нищо.
Стори ми се странно, ама не съм обърнала голямо внимание.
Виж целия пост
# 2
И двете бременности не съм чувала такива неща newsm78
Виж целия пост
# 3
Чак пукане едва ли е от бебето. Дъщеря ми чува бълбукане, ама е нормално. Все пак вода има вътре.
Виж целия пост
# 4
Аз чувах бълбукане и мислех, че бебчо пръцка ooooh! Shocked ама чувах разни работи, явно не е било от вманиачаване по бебето Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Аз лично не съм чула нищо, но мъжа ми веднъж миналия месец докато слушаше бебчо чу някакво бълбукане...нормално е вода има все пак!
Виж целия пост
# 6
Нищо не сам чувала. В края на 9 месец, пукаше всяка една костица в таза ми , но това е друго.
Виж целия пост
# 7
Сигурно не е от бебето. Аз го чувам да хълца, усещам го как се премества насам натам. Личи си че вече му е тясно и не може много много да ме рита, но такова пукане не съм чувала.
Виж целия пост
# 8
Нищо не съм чувала Thinking
Виж целия пост
# 9
аз чувах точно това което описваш и то не само в 9 месец, а и по рано. обясних на доктора ми, но каза че си въобразям, но не беше така.
Виж целия пост
# 10
Да усещаш движенията на бебето да, ама да чуваш звук като от изпукване на кост  newsm78.Да не би в този момент да си изпънала крак или ръка и да се получи такъв звук?
Виж целия пост
# 11
И аз не съм чувала досега такова нещо, много интересно звучи обаче. Сигурно е въпрос на физика.
Виж целия пост
# 12
Аз се съмнявам да му пукат костите, че то и на родено бебе не съм чувала да му пукат костите.  newsm78 Може нещо  друго да е изпукало, все пак имаш твои кости, органи, води и т.н.
Виж целия пост
# 13
хммм.....3 бебчета износих,но пукане не си спомням да съм чула... Rolling Eyes newsm78
Виж целия пост
# 14
Нищо не съм чувала. И двата пъти, даже не мога да си представя точно zа какво става въпрос  Thinking . И синът ми чува бълбукането, но това е всичко....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия