Търсим стопани на две кученца

  • 1 613
  • 20
Това лято нашето куче ни дари със седем прекрасни малки кученца, можете да ги видите тук:
http://kutre.svoboden.net/
Пет от тях успяхме да раздадем, но двечки (според мен най-хубавите) все още никой не ги е поискал. Може би техните обични стопани са сред вас?
Виж целия пост
# 1
Вълчо намери ли си стопанин?
Виж целия пост
# 2
Първи!
Виж целия пост
# 3
Боже, Perta в какъв разкош живееш!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Нали? Дунав ли се вижда отзад? Къде е това, ако не е тайна?
Виж целия пост
# 5
Дунав е, разкошен Дунав...
Виж целия пост
# 6
Кои двечки са останали?
Виж целия пост
# 7
Тери и Петър.
Виж целия пост
# 8
Може би утре ще се изъчи предаването на Патрашкова "Смърт в терариума". Става дума за това, че хора предлагат за осиновяване кученца, котенца и зайчета. Идвал да ги вземе млад добре облечен мъж с твърди обещания, че ще се грижи добре за тях. Всъщност ги дава за храна на гърмящите си змии. Рекламата за филма на Патрашкова е повече от ужасяващ. Помислете преди да си дадете животинките, много ви моля. Кадрите от филма сигурно са неописуеми. Това, което видях случайно, е малко котенце в терариума и до него питон. Котето протегна носле да го подуши. Отчайваща жестокост!
Виж целия пост
# 9
Много са сладки кученцата.
Виж целия пост
# 10
Може би утре ще се изъчи предаването на Патрашкова "Смърт в терариума". Става дума за това, че хора предлагат за осиновяване кученца, котенца и зайчета. Идвал да ги вземе млад добре облечен мъж с твърди обещания, че ще се грижи добре за тях. Всъщност ги дава за храна на гърмящите си змии. Рекламата за филма на Патрашкова е повече от ужасяващ. Помислете преди да си дадете животинките, много ви моля. Кадрите от филма сигурно са неописуеми. Това, което видях случайно, е малко котенце в терариума и до него питон. Котето протегна носле да го подуши. Отчайваща жестокост!

По коя телевизия?
Не, че ще го гледам, де.  Sick
Знам, че това е естествено явление в природата, но не и в изкуствените условия, в които отглеждаме животните си. В природата побеждава по-силният или по-интелигентният. Познай кой побеждава в аквариума?
Виж целия пост
# 11
По тв2.
Виж целия пост
# 12
Леле,какви душички  Heart Eyes Прекрасни са всичките!Надявам се да си намерят стопани,които да ги дарят с много любов Hug С удоволствие бих взела Тери или Петър,но си имам една палавница в нас  Crazy
А като прочетох за онзи,костюмирания,лошо ми стана...
Виж целия пост
# 13
Направо ми се насълзиха очите  Cry. Прекрасни са. Дано си намерят добри стопани.

За въпросния психопат  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire , как е възможно ...
Виж целия пост
# 14
Може би утре ще се изъчи предаването на Патрашкова "Смърт в терариума". Става дума за това, че хора предлагат за осиновяване кученца, котенца и зайчета. Идвал да ги вземе млад добре облечен мъж с твърди обещания, че ще се грижи добре за тях. Всъщност ги дава за храна на гърмящите си змии. Рекламата за филма на Патрашкова е повече от ужасяващ. Помислете преди да си дадете животинките, много ви моля. Кадрите от филма сигурно са неописуеми. Това, което видях случайно, е малко котенце в терариума и до него питон. Котето протегна носле да го подуши. Отчайваща жестокост!

По коя телевизия?
Не, че ще го гледам, де.  Sick
Знам, че това е естествено явление в природата, но не и в изкуствените условия, в които отглеждаме животните си. В природата побеждава по-силният или по-интелигентният. Познай кой побеждава в аквариума?

И аз няма да го гледам. По тв2 от 22.30 е днес.
Видях снимка на едно малко черно котенце и огромната змия до него. Cry Отвратително!

...Кученцата са много сладки, дано им намерите добри стопани!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия