Сладко/солено :момиче /момче

  • 8 590
  • 102

Анкета

Ако по време на бременност ви се е хапвало:

Опции:

Нека да разнищим един мит Simple Smile
Виж целия пост
# 1
сладко-момче
Виж целия пост
# 2
И двете ми се ядяха просто на периоди. Така че в това няма никаква истина.
Виж целия пост
# 3
А ако не ни се е хапвало нищо? Абсолютно нищо не ми се е прияждало докато бях бременна. Ядях точно толкова, колкото и преди това. Обядвах едно кисело мляко. Между храненията - евентуално плодове, но рядко. Нищо по-различно.
Виж целия пост
# 4
Гласувах със "сладко-имам момиче". Но аз по принцип ям доста шоколад, през бремеността се ограничавах. Също така обичам и много сирене, кашкавал и др. млечни продукти, така че не мисля, че по предпочитаната храна може да се познае пола.
Виж целия пост
# 5
А аз пък налитах на кисело...много ми се ядеше кисело и си хапвах, има няма цял буркан кисели краставички.. Laughing имам момченце..!
Виж целия пост
# 6
Умирах за сладко от самото начало. ИНаче според всякакви таблици и изчисления трябваше да е момче, но ядях много сладко и е момиче. Но аз по принцип си обичам сладко и преди това си ядях също Laughing
Виж целия пост
# 7
Сладко и имам момченце!!!
Виж целия пост
# 8
Солено, пикантно и кисело - имам момиченце Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Гласувах с опцията "солено - момче".
В първите три месеца от бременността въобще не ми се прияждаше сладко, което за мен и крайно нетипично. Спомням си как веднъж вече в по-напреднала бременност буквално насила си купих една морена. А по принцип обожавам сладко.
Виж целия пост
# 10
не ми се ядеше нищо специфично, от сладкото ми се повдигаше първите 3-4 месеца, имам момиче
Виж целия пост
# 11
Сладко ми се ядеше, когато бях бременна със синът ми, но по принцип обичом сладичко.Когато бях бременна с дъщеря ми въобще не се сещах за нищо сладко.
Виж целия пост
# 12
първоначално ядах много кисело и солено, после вече шоколада ми стана пръв приятел и резултата е едно сладко момченце Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
Ям всичко, по малко и повръщам. Всъщност, ям по-малко от преди да забременея, но за това пък и сладко и солено. Близнаци ли ще имам - момче и момиче?  Mr. Green
Ами не - казаха, че ще е момиче. Първата бременност пак бях така, имам син.  Laughing
Виж целия пост
# 14
аз гласувах за сладко и имам момиче сладко Simple Smile Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия