Търся спешно детски психолог или психиатър!!!

  • 852
  • 4
Здравейте,преди няколко дни споделих с вас тук за проблемите,които ми създава бившият ми мъж.Как се опитва да купува детето ми,когато ходи при него и как го настройва срещу мен,вторият ми съпруг и родителите ми.
Взех решението да не пускам малкият повече там,защото се прибира съсипан,агресивен и ми трябват след това по две седмици за да го вкарам в релси.
Смятам,че всичко това му вреди на детето и не бих искала да се тормози по този начин.
Не съм казала още на бившия,че няма да го пускам.Ще му предложа да го вижда навън ако иска или да идва в нас.
Но си представям какви патаклами ще настанат,дори предполагам,че ще стигнем и до съд.
И затова искам да се подготвя предварително ако той ме призове в съда.
Искам да започна да водя детето на детски психолог или психиатър,който да поработи с него и ако може да ми издаде като специалист документ,в който да се упоменава,че ходенията на детето в онзи дом не му се отразяват добре на психиката.
Възможно ли е това и бихте ли ми препоръчали някой добър доктор?
Виж целия пост
# 1
Здравей, anidimova съжалявам за отношението на бившия ти към теб и семейството ти.За да успеем да ти помогнем напиши от кой град си или поне до кой голям град живееш, за да можем да ти дадем координати на специалисти. Hug
Виж целия пост
# 2
Здравей! Не съм попадала на поста ти преди; съжалявам за трудната ти ситуация, но вярвам, ще се справиш.  Peace
Чудя се дали само детето тормози "бившият" или и теб? В началната страница има линк към Асоциация Анимус. Там можеш да поговориш по телефона или да отидеш на консултация, ако имаш нужда за себе си. С други думи - първо се погрижи за себе си, защото детето те усеща.
Имам координати на този център в София:
Детско здраве
ул.Ами Буе 27
тел. 952 42 97 и 952 57 37
Даде ми ги педито във връзка с поведенчески проблем на моето дете, но правя уговорката, че не съм звъняла, защото се справям по друг начин и не мога да ти дам отзиви за нивото на специалистите.
Виж целия пост
# 3
Извинете ме,
от София съм.
Виж целия пост
# 4
По всяка вероятност се опитва да съсипе мен чрез детето,но не съзнава,че с всичко това съсипва и самото дете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия