НЕ МИ ИДВА, А ТЕСТА Е ОТРИЦАТЕЛЕН

  • 46 926
  • 139
Здравейте, момичета! Преди повече от месец ми махнаха спиралата, дойде ми на 11.07. (продължи около 4 дена). След като ми свърши започнахме интензивно да бебеправим. Не съм следяла ову, просто си решихме да не се задълбочаваме много.Но ето, 4е ве4е ми закъснява повече от 10 дни и всичките ми тестове(ве4е незнам колко на брой) са отрицателни.По принцип цикъла ми или подранява или закъснява с 2 до 3 дни, не пове4е. Какво ще ме посъветвате да направя? Дали това закъснение се дължи на спиралата, която махнах, тя беше МИРЕНА?И аз незнам....Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
И искам да допълня, 4е имам всички предменструални симптоми, гърдите ме болят и ме боли глава......Луда работа!
Виж целия пост
# 2
Не съм наясно как протича цикъла след премахване на спирала , може и да е от това закъснението , но за твое успокоение може да пуснеш кръвен тест , той ще покаже верния резултат , дано да е това което искаш  Peace
Виж целия пост
# 3
Пусни си кръвен тест или отиди на лекар. Вече би трябвало да се вижда плодно сакче, ако си бременна. Успех   bouquet
Виж целия пост
# 4
При условие,че вече си имала един нормален цикъл след махането на спиралата и М не ти закъснява по принцип,според мен това закъснение е или бременност или ановулаторен месец!Лошото е ,че не си следила за наличие на ову и това ме затруднява да ти отговоря.Моят съвет е да изчакаш още 1-2 дни и ако все още не ти е дошло-кръвен тест или пък още сега ,ако нямаш търпение.Всъщност при това закъснение ще се види и на ехограф ако има бебе.Други признаци на бременност имаш ли? Hug
Виж целия пост
# 5
tuzni4kata , имам повишен апетит и всички признаци на бременност (понеже съм на ясно с тях).Но съм объркана,защото при предната ми бременност теста така закова двете 4ерти, 4е.....а сега, е само една. А за овуто, следях поне ЦС, беше доста обилно по средата на цикъла и към края (преди 5 -6 дена). И друго, няколко дни след като правихме секс получих мн бледо розово зацапване-еднократно.Оффф,тотално се обърках...
Виж целия пост
# 6
Това зацапване трябваше веднага да го кажеш,иди веднага на кръвен и пиши да се похвалиш,сигурна съм,че Е ТОВА(няма да го казвам да не те урочасам) Praynig Praynig
Виж целия пост
# 7
Розовото зацапване в повечето случаи е от имплантацията , така че както е казала Тъжничка беж към някоя лаборатория за кръвен тест
Виж целия пост
# 8
 fingerscrossed  Flowers Four Leaf Clover  fingerscrossed  Flowers Four Leaf Clover  fingerscrossed
 стискам палци
Виж целия пост
# 9
Най-добре направо при лекар Peace Успех  и дано се похвалиш Peace
Виж целия пост
# 10
На мен също ми закъснява вече с 15 дни,направих тест на 3 ден закъснение и беше отрицателен.Сега ще изчакам до неделя и пак ще направя... признаци май нямам или всъщност ту ме болят гърдите ,ту спират просто незнам какво да си мисля,преди 2 месеца ми закъсня с 19 дни и ми дойде ,затова не се надявам много но дано този път е станало  Praynig
Виж целия пост
# 11
Ама защо ще чакаш newsm78Правила си тест преди 12 дни,доколкото разбирам,така че направи пак веднага,при това закъснение ще покаже с каквото и да е урина(смисъл дори да не е сутрешна)На твое място щях да съм направила....абе доста тестове  bouquetУСПЕХ!
Виж целия пост
# 12
Най-добре направо при лекар Peace Успех  и дано се похвалиш Peace
Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 13
 Grinning ами да ви кажа ако поседя още няколко часа в форума може и да литна до аптеката.Просто се занимавам с друго и не го мисля и затова не съм се амбицирала,пък и можеби ме е страх да не жидя пак гадната една черта  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Много ви благодаря за отговорите, сега съм на море и след 10 дена ще се прибирам към София, така че май няма да ходя на доктор. Ще изчакам до неделя пък ако до тогава не ми дойде, ще трябва да търся лаборатория за кръвен тест. Целувкии от мен!!И ще ви държа в течение,ако искате разибра се!! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия