НЕ МИ ИДВА, А ТЕСТА Е ОТРИЦАТЕЛЕН

  • 46 937
  • 139
# 45
Моля те пиши на кирилица.
Много съжалявам че така ти се е случило но не усвисвай нос.Стискам палци всичко да е наред с теб и скоро да се похрювалиш че си бременна.  bouquet
Виж целия пост
# 46
ами сега ми предписаха оргаметрил за да ми предизвикат цикъла и след него 6те пробваме пак,дано стане!!!!!успех на вси4ки които желаят 2 4ерти4ли
Виж целия пост
# 47
здравейте, сладури да се запиша и аз тук newsm03 така..не ми идва вече 61 дни newsm12след поредица отрицателни тестове/4/, като последния беше преди 9 дни още не ми идва.след последния отрицателен тест отидох на лекар, същия ден, това беше преди newsm789 дни. не се видя бременност, само 3 фоликулчета едното беше 12мм, а другите две, в другия яйчник-8.4 и 8.9мм. изписаха ми дуфастон и герикапс и така пия ги вече 7 дни и нищо. #2gunfire  а иначе ме болят гърдите и като че ли са подути, заболките ниско долу да не говоря, ту в ляво ту в дясно,кръста също ме боли.и аз не знам какво ми става newsm78но това чакане ме убива.вие какво бихте ме посъветвали, моля помогнете smile3511
Виж целия пост
# 48
параскева,понеже съм в подобно положение, само че мен ме гледаха по всички въжможни начини, можее ли да ми кажеш кога ти беше последната менструация и колко дни ти е цикълът по принцип smile3523
Виж целия пост
# 49
последната М беше на 11.07, а цикъла е 28-30дни. Никога не ми е закъснявало така.За протокола още не ми е дошло. Чакам 11.09, и да видим тогава.
Виж целия пост
# 50
Защо не идете на доктор, бе хора?Как така не ви идва по 2 месеца и седите и чакате ooooh!
Виж целия пост
# 51
аз бях тази седмица на док, но той не видя нищо. каза, 4е ако е имало оплождане е било последните десет дена. Писах ве4е за това.
Виж целия пост
# 52
понеже съм минала по този път,не идва  М  и тест след тест отрицателен бих препоръчала да се обърне внимание на хормоните,обикновено такива признаци имат хормоналните проблеми.не е нормално по 2м.да не идва и да се говори за евентуална бременност.ако не настъпил цикъл,в повечето случай няма и овулация за какво оплождане говорим
Виж целия пост
# 53
И на една прителка така-не и беше дошло,а теста беше отрицателен.ходи на лекар в поликлиниката и казаха че е киста!е тая киста сега на 22-ри септември ще прави 3 годинки и се казва Дарина! Twisted EvilТака че иди при някой спец. който си знае работата  bouquet
Виж целия пост
# 54
За тези момичета, които не знаят, има един хормон на хипофизата - пролактин. Неговото високо ниво понякога е причина за липсата на менструация.Това е хормонът, който предизвиква лактацията при бременната жена, но може да е повишен и без бременност. Нарича се хиперпролактинемия. Това е причина за аменореята, в случая вторична. Дано да не е това при вас, но се консултирайте и с ендокринолог, освен с гинеколог, а най-добре с ендокринен гинеколог.
Виж целия пост
# 55
да се запиша и аз последна менструация на 4 юли и още си чакам!За тези които не са прочели някъде из форума на 8 съм ан д-р.
Виж целия пост
# 56
добро утро момичета, пожелавам ви една щастлива седмица изпълнена само с хубави емоции! идано нещата при нас да са наред, и аз пак ще ходя на лекар, та че ще пиша за резултата. стискам палци на всички Peace
 
Виж целия пост
# 57
На мен ми дойде на 02.09 и вече съм спокойна, че не е нищо сериозно!Нов месец, нов късмет!!!
Виж целия пост
# 58
paraskeva стискам ти палци за новия месе Peace ,дано да се получи.  аз бях вчера пак на лекар, пак нищо не мойа да види, каза ако не ми дойде още 5 дни пак да правя тест smile3511 побърквам се вече smile3514
Виж целия пост
# 59
paraskeva стискам ти палци за новия месе Peace ,дано да се получи.  аз бях вчера пак на лекар, пак нищо не мойа да види, каза ако не ми дойде още 5 дни пак да правя тест smile3511 побърквам се вече smile3514




Този доктор трябваше да ти пусне хормонални изследвания, а не да те заблуждава с тестове.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия