Формички за Мъфини?

  • 36 669
  • 111
Момичета купих си хартиени формички за мъфини и се замислих дали трябва да ги мажа с мазнина примерно за да не е суха хартията, да не вземат да се запалят  Thinking Сигурно глупости говоря де ама да съм сигурна, моля кажете прави ли се нещо или директно сипвам сместа и пека??  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
За печенето на мъфините ти трябва такава тава:

Във всяко от кръгчетата слагаш хартиените формички и без да ги намасляваш изливаш сместа:
.
Хартията се отстранява много лесно преди консумация.
Успех  bouquet
Виж целия пост
# 2
Имам такава тава обаче е само за 12 Sad мислех че в тези формички мога да пека самостоятелно за да направя повече на едно печене, жалко  Sad
Виж целия пост
# 3
А не може ли директно в тавичката?
От какъв магазин мога да си купя хартиените формички?

В момента тавичките са на промоция в Кауфланд  Peace.
Виж целия пост
# 4
Аз пека директно в тавата, намазнена. Имам и отделни купички ( метални), но честно казано е по трудно- бавно се нареждат, бавно се вадят.
Хартиените не се намазняват.
Виж целия пост
# 5
Може само в хартийки да се изпекат, но трябва да следиш да не се килнат, при бухването. Не се намазняват, няма защо. А иначе такива хартийки се продават в Кауфланд, ХИТ, Метро, Щъркелите.
Виж целия пост
# 6
Може само в хартийки да се изпекат, но трябва да следиш да не се килнат, при бухването. Не се намазняват, няма защо. А иначе такива хартийки се продават в Кауфланд, ХИТ, Метро, Щъркелите.

Само в хартийките както направих 2 пъти не става добре ooooh! ooooh! Трябва за си взема и аз такава тава! Laughing Иначе два пъти ядохме мъфини под формата на пица и бях на път да се откажа от мъфините Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Може само в хартийки да се изпекат, но трябва да следиш да не се килнат, при бухването. Не се намазняват, няма защо. А иначе такива хартийки се продават в Кауфланд, ХИТ, Метро, Щъркелите.

Благодаря ти! Ще пробвам само в хартийките, дано да няма фалове Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Добре, аз видях къде са тези тави за мъфини в Кауфланд, но не видях къде са тези хартиени формички! 
Моля Ви, пишете къде точно са наредени - и те ли са при домашните потреби, или на друго място в магазина?
Виж целия пост
# 9
Понеже и аз не можах да ги открия в магазините си поръчах от Ebay  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Лена, в кауфланд пакетчетата с хартийки висят на странни места - по летвите на стелажите. Виждала съм ги при редовете с кремчета, кокос, шоколадови пръчици и при брашната и захарта. Аз имам сини от там и изглеждат така - на калинки и прасенца са Simple Smile :



В ХИТ са бели, на Факелман и са при домашните потреби.
Виж целия пост
# 11
Добре, аз видях къде са тези тави за мъфини в Кауфланд, но не видях къде са тези хартиени формички! 
при ножовете и тавите.
Виж целия пост
# 12
Умбра, каква е цената на тези шарените формички? За колко бройки?
А останалите момичета, имате ли спомен колко струваха в ХИТ и т.н.?
Преди 1-2 години като търсех се оказа най-изгодно в Щъркелите - 100 бр. за 6 лв. Сега може и да са ги "актуализирали".  Grinning
Виж целия пост
# 13
на Кауфланд са белички- 100 бр за 5 лв
Виж целия пост
# 14
При ножовете и тавите не са, снощи ходих, купих си тава, но тези хартиените не ги намерих! Umbra, благодаря ти, ще търся при кремчетата, брашното и захарта!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия