Сънят при бременност

  • 4 943
  • 49
Мили мами много ли спинкате (спинкахте) по време на бременност?
Аз прекарвам във сън около 17 часа.....
За пример днес станах в 7.00 и си легнах  към 10.00 сега се събудих 17.30 и пак м,мисля да лягам за вечерен сън....
май повече от 17 часа....
НОРМАЛНО ЛИ Е?
КАТО МЕЧКА ЗИМЕН СЪН...
Виж целия пост
# 1
Всеки по различен начин...аз спях повече през деня, а през нощта спането беше кауза пердута...
Виж целия пост
# 2
И аз спях доста през деня, особено първите месеци. Последните месеци пък нощно време по-трудно спях, че имах крампи, все ставах до тоалетната т.н.
Спи сега, че после няма Mr. Green
Виж целия пост
# 3
На мене ми се спеше само първите 2 месеца, а после спях по много малко,особено през ноща сън не ме спохождаше за повече от 3-4 часа.
Виж целия пост
# 4
Аз първите 3-4 месеца се чувствах много уморена и ми се спеше, но нямах тази възможност  Mr. Green После към края на бременността нещо сънят взе да ми бяга! Crossing Arms
Виж целия пост
# 5
Здравей,и аз спях като другите мами през деня по 2-3 часа,а вечерта си кукувах сама.Беше ми едно от най-неприятните неща по време на бременността.То не стига и другите неразположения,ами и безсънието ме мъчеше.Почти не помня вечер да съм спала повече от 2-3 часа.
Виж целия пост
# 6
Аз първите 3-4 месеца се чувствах много уморена и ми се спеше, но нямах тази възможност  Mr. Green После към края на бременността нещо сънят взе да ми бяга! Crossing Arms

Взе ми думите  Crazy
Спи сега докато можеш. После кой знае  baby_neutral
Виж целия пост
# 7
До 3 месец много ми се спеше, а трябваше да ставам в 5 ч. сутрин за работа Sick. После нещата се нормализираха.
Виж целия пост
# 8
                                                       Винаги съм мразила да спя следобяд,но откакто съм бременна докато се наобядвам
                                                       и зтварям о4и.И така за 2-3 4аса,после си заспивам пак ве4ер до сутринта.Но напоследък
                                                       нещо взех да се будя и то все в един и същи 4ас- в 4.00 сутринта от болки от глад.
Виж целия пост
# 9
Уф дано да ми се падне някое кротко и спящо бебе Simple Smile
отивам да си полегна че сънят ме зове........
Виж целия пост
# 10
да аз спях от 24 часа по 25 часа мисля че е нормално
Виж целия пост
# 11
Здравей, абсолютно нормално е в началото на бременноста да спиш повече, и аз съм така имам чувството че мога да спя и по 24 часа. Спи сега, че в по-напреднала бременност се появява едно безсъние , което е много по-изнервящо и неприятно. Миналата година след 6-тия месец бях станала като сомнамбул не спях по цяла нощ
А и лека бременност докрая
Виж целия пост
# 12
Докато бях бременна постоянно ми се спеше и си поспивах доста  Simple Smile. Единствено към края вече и да исках не можех да спя, заради големия корем. Нормално е, а и сега ти е времето, че после няма  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
В началото спях по около12 часа на денонощие - в края вече само по 5 - 6!!!
Виж целия пост
# 14
И аз като повечето през първите месеци сън сън, а после форум до 4-5 сутринта  Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия