Безплатни дермо-козметични консултации от Vichy

  • 3 847
  • 25
здравейте! наскоро в едно списание прочетох една статия за първи деро-козметичен център на Vichy,който се намира в аптека "авеню" в гр.Пловдив.Та,в този център правели безплатен анализ на най-важните параметри на кожата,за да установи най-подходяюата козметика за типа кожа.Искам да попитам дали някой знае,къде в София може да си направим такъв безплатен от Vichy?
Бях чувала,че се правят и в София,но така и неразбрах къде.Моля ако някой знае,нека да пише тук Simple Smile
Виж целия пост
# 1
В София ги правеха в Мола на Опълченска , но мила не ме карай да се смея.Работила съм 5 години за марката и ще ти кажа само , че този тест с дермоанализатор показва само моментното състояние на тествания участък от кожата.Ще ти се препоръча само козметика от марката , като има вероятност да не те нацелят както аз казвам.При колега излезе суха кожа , а тя е мазна и то доста. Twisted Evil
Виж целия пост
# 2
здравейте! наскоро в едно списание прочетох една статия за първи деро-козметичен център на Vichy,който се намира в аптека "авеню" в гр.Пловдив....

Помниш ли в коя аптека, адрес някакъв? Че са няколко аптеките на тази фирма в Пловдив.
Виж целия пост
# 3
здравейте! наскоро в едно списание прочетох една статия за първи деро-козметичен център на Vichy,който се намира в аптека "авеню" в гр.Пловдив....

Помниш ли в коя аптека, адрес някакъв? Че са няколко аптеките на тази фирма в Пловдив.


Ето,това е статията която прочетох в списание Грация брой54/август 2008

"Vichy откри първия постоянен Център за дермо-козметични консултации в Пловдив-Vichy Espace Sante.Специално обособен в аптека "Авеню",в него може да ви бъде направен безплатен анализ на най-важните параметри за кожата ,за дас е установи  най-подходящият за вас козметичен режим.Може да изпробвате текстурите  и на подходящите за кожата ви продукти Vichy и La Roche-Posay"
Виж целия пост
# 4
Аз си направих теста в Мола на Стамболийски.  Peace
Виж целия пост
# 5
Минавайки по Графа, видях, че правят пред аптека Ремедиум. Не знам колко е реален самият тест.  Thinking
Виж целия пост
# 6
В София ги правеха в Мола на Опълченска , но мила не ме карай да се смея.Работила съм 5 години за марката и ще ти кажа само , че този тест с дермоанализатор показва само моментното състояние на тествания участък от кожата.Ще ти се препоръча само козметика от марката , като има вероятност да не те нацелят както аз казвам.При колега излезе суха кожа , а тя е мазна и то доста. Twisted Evil

Има нещо вярно...
Преди години си правих такъв тест, но на друга козметична марка и ме предупредиха да отида на следващия ден или когато ми е удобно, но времето да не е ветровито (не зная какво общо има), прекалено топло или студено, кожата ми да е идеално измита, но само с вода, без помади и грим. За онзи етап "познаха" типа на кожата, препоръчаха ми козметика, но на всички е ясно, че е временно.
Според мен тези тестове е добре да се направят през няколко дни и поне 2-3 пъти, за да се установи една средна характеристика за съответния период, сезон...
Виж целия пост
# 7
Ще обясня ,защо показва моментното състояние .Ако си стоял на климатик или те е надухал вятър , или пък вън е много студено или много топло този уред ще отчете различни състояния.Или силно дехидратирана кожа или суха или пък мазна .За това аз препоръчвам подробен разговор с клиента- пациента -той дава по ясна картина за състоянието на кожата .
Виж целия пост
# 8
И аз си направих този тест в Мола на Стамболийски и излезе, че кожата ми е суха,а не като да не е . Peace
Виж целия пост
# 9
Аз си направих теста в Мола на Стамболийски.  Peace
и аз също си направих там, докато се разхождах   Laughing
Виж целия пост
# 10
В София ги правеха в Мола на Опълченска , но мила не ме карай да се смея.Работила съм 5 години за марката и ще ти кажа само , че този тест с дермоанализатор показва само моментното състояние на тествания участък от кожата.Ще ти се препоръча само козметика от марката , като има вероятност да не те нацелят както аз казвам.При колега излезе суха кожа , а тя е мазна и то доста. Twisted Evil

Орифлейм от време на време правят такива тествания на кожата. Оттам знам, че този апарат проверява влажността на кожата, а не мазнотата. Затова може да не е "познал" апарата, защото кожата може да е мазна, но да й липсва вода, а апарата точно това проверява.
Виж целия пост
# 11
rorrr ,  моля те не ставай смешна  Joy Joy Joy уреда се казва дермоанализатор , а не влагоанализатор  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 12
Аз съм си правила такъв тест може би преди 6 год.в една аптека във Варна,но само за 1 седмица беше там жената от Виши,да прави такива тестове напълно безплатно.Сега не знам къде се правят,а толкова искам да отида пак,че с гадините кожата се променя.....Тя тогава беше суха,а сега каква ли ще я изкарат Sick
Ако някой от Варна има представа къде се правят такива тестове,моля да информира  bouquet
Виж целия пост
# 13
Даниджи, със сигурност преди 6 години никой от виши не е правил тестове с дермоанализатор.По това време аз работех за марката като главен дилър за България.Може би по това време са ти правили тест от Авен те имаха такава практика.
Виж целия пост
# 14
rorrr ,  моля те не ставай смешна  Joy Joy Joy уреда се казва дермоанализатор , а не влагоанализатор  Joy Joy Joy

Не е нужно с тоя тон, ако обичаш. Те и на целутрона му викат целутрон, но целулит не маха, въпреки че го рекламират за това. Едно е как се казва уреда, друго е на какъв принцип действа. Правила съм си тест именно с дермоанализатор и действието му е именно такова - отчита влагата в кожата. Аз съм със смесена кожа, Т-зоната ми е с прекомерно омазняване, но дермоанализаторът показа, че нямам никакви проблеми с кожата (консултантът ми каза, че имам достатъчно влага в кожата).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия