как панирате с конфлейкс?

  • 1 087
  • 13
Здравейте! Не знам как се прави панировка с конфлейкс. Моля ви помогнете
Виж целия пост
# 1
Ами как.....нарязваш си месото,обикн.пилешко на жулиени.Аз го мариновам в соев сос ,чер пипер,сока на 1/2 лимон и разбивам 2 яйца/зависи от количеството месо/,слагам при маринатата месото да стои 2-3 ч.,но е стояло и 1/2 час Wink
После си натрошаваш малко корнфлейкса ,да е по ситен,овалваш в галета,яйце и накрая в корнфлейкс и пържиш.
Може и кюфтета така,но ги сплескваш повечко,да не са дебели,и стекове и др.такива неща с такава панировка.....но пилешките жулиени така ги правя Peace
Имай на предвид,че доста бързо се омокря флейкса,като овалваш в него намокрения от яйцето жулиен,така,че сипвай по малки порции в чинията за овалване,за да няма голяма фира hahahaИ си ги подготви примерно за 2 тигана и после пържи,напр.8 бр.жулиени,да не се цапотиш на всеки тиган
Виж целия пост
# 2
Много ти благодаря! Не знаеш колко много ми помогна!!! Благодаря от все сърце  bouquet
Виж целия пост
# 3
Еееее,хайде сега Crazy
Да кажеш как е станало после.... Hug
Виж целия пост
# 4
Аз корнфлейкса първо го понатрошавам и така панирам.
Виж целия пост
# 5
Може и да не е натрошен корнфлейкса, полепва по-лесно. Това го знам от профес. готвач. Те действат така. Аз съм панирала веднъж така и ми се стори много пипкава работа. Но моето месо беше нарязано на хапки. SvetletoS, пиши как си се справила и какви са отзивите от домашните.
Виж целия пост
# 6
Ами натрошавам го ,защото ми е по фино и красиво,отколкото ако не е натрошен.Големи са ми люспите и не ми харесва как изглеждат след пърженето Crossing Arms
Ако има по ситен флейкс,това е друга работа Peace
Виж целия пост
# 7
СТАНА СТРАХОТНО ВИЕ СТЕ ФАКИРКИ. Вкъщи никой не беше гладен пък всичко се изяде. Hug За първи път хапките стават така хрупкави! Благодаря  bouquetАз малко го поначупих и стана , въпреки че по едно време съвсем бях се отказала... newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 8
А какъв корнфлейкс използвате? Аз купих един от щанда за диабетици, натурален някакъв. Все ми се струва , че другите са подсладени  Rolling Eyes или точно в това е тайната  newsm78
Виж целия пост
# 9
Да,аз ползвам натурален,не подсладен.
Виж целия пост
# 10
и аз купих натурален в Кауфланд има всякакви видове #Crazy
Виж целия пост
# 11
СТАНА СТРАХОТНО ВИЕ СТЕ ФАКИРКИ. Вкъщи никой не беше гладен пък всичко се изяде. Hug За първи път хапките стават така хрупкави! Благодаря  bouquetАз малко го поначупих и стана , въпреки че по едно време съвсем бях се отказала... newsm44 newsm44
Аз в къщи от тези, дето не са гладни, ме е страх... JoyА за корнфлейкса и аз съм се чудила как, сега вече ще пробвам .
Виж целия пост
# 12
Аз също не съм панирала с корнфлейкс, но след чудесния инструктаж на danidji  ще се пробвам и ще докладвам  Peace.
Виж целия пост
# 13
Много се радвам,че от първият път си се справила,и най важното -е харесало на домочадието HugС всеки изминал опит ,ще усъвършенстваш панирането,доволна съм,че не си се отказала Hug
Аз лично използвам натурален обикновен корнфлейкс,без аромати и цветове,то и за паниране такъв трябва да е  Peace
Радвам се момичета,че съм била полезна Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия